Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy rázhatnám le magamról?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy rázhatnám le magamról? Kezd nagyon idegesíteni!

Figyelt kérdés
Előtte is ismertem, csak mostanában kezdett el irogatni. Találkoztunk egy falunapon jól éreztük magunkat, volt puszi, fogtuk egymás kezét stb.. forró sms-eket váltottunk.. aztán elhívott randira, és elmentünk. Jól éreztük magunkat de nem volt semmi.. még egymás kezét sem fogtuk.. a randi után rájöttem hogy nem szeretnék tőle semmit, mert nem érzem azt a szikrát.. viszont most szombaton lesz egy falunap és ő is jön. Jool szeretném magam .. nem szeretnèk pasizni.. de azóta is minden óràban smsekkel bombáz ..

2012. júl. 6. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
mondd meg hogy nem akarsz tőle semmit, mondjuk én a pasi pártját fognám, mert valljuk be te is hibás vagy, már bocsi 19F
2012. júl. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Mond meg a szemébe mit érzel :) A barátnőmnek ugyanez volt a baja, és neki is ezt ajánlottam
2012. júl. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ő nem tudja, hogy te inkább nem kérsz belőle. Honnan is tudná...? Talán mondd el neki, hogy te nem úgy tekintesz rá mint leendő párodra.
2012. júl. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom eszetlen voltam.. de mi lenne most a legjobb d9
2012. júl. 6. 17:00
 5/9 A kérdező kommentje:
*legjobb döntés? :(
2012. júl. 6. 17:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk mondd meg neki, hogy nem szeretnél tőle semmit.
2012. júl. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De az nem volna nagy bunkóság??:(
2012. júl. 6. 17:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Erre most majdnem olyat mondtam amit később megbántam volna. :) Miért lenne bunkóság az, ha neked ő nem tetszik??? Megmondod neki szépen, hogy te csak barátként tudsz rá tekinteni.
2012. júl. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az igazság kimondása miért lenne bunkóság?

A bunkóság az, ha tovább áltatod, mert "nem szeretnéd nagyon mebgántani".

Ne legyél kétszínű, mondd meg neki az igazat. Mindig az igazság fáj a legjobban, de mégis az a legtisztább.

2012. júl. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!