Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha anyám közém és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha anyám közém és a fiúm közé áll?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, a barátom 17 éves.Január óta vagyunk amolyan se vele-se nélküle viszonyban,ami azt jelenti,hogy januártól márciusig együtt voltunk,akkor összevesztünk és 1 hónap után megint összejöttünk,mert rájöttünk, hogy még mindig szeretjük egymást.A gond csak az,hogy én mindig mindent megosztok anyával és azt is elmondtam neki részletesen,mikor összevesztünk..Mivel iszonyú dühös voltam a srácra, ezért minden rosszat összehordtam róla anyának, de persze minden jóról is tudott,mégis csak a rosszat jegyezte meg és megutálta a fiút. Most, fél év után szeretnénk lefeküdni egymással,de anyám nem enged át a barátomhoz, nemhogy ott aludni, még egy délutánra sem.A fiúmmal megbeszéltük, hogy bemutatom őt a szüleimnek, hátha így megbékélnek..De anya ehhez is tök negatívan állt hozzá. A dolgokat csak bonyolítja, hogy még szűz vagyok és megfogadtam régebben, hogy szólok anyának, mielőtt megtörténne, de most már ebben sem vagyok biztos, mert nem engedné,akármennyire is az én dolgom.Kérlek segítsetek!

2012. júl. 8. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem az ilyen dolgokat, hogy utána rájöttünk, mégis szeretjük egymást. Ez maszlag...

Anyádra hallgass, mégis csak ő az anyád... Pasit meg még találsz kismilliót, sokkal jobbat is.

2012. júl. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
haha kellet neked mindent össze hordanod
2012. júl. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én anyukám is ilyen volt, exemmel, pedig ő még csak ki sem dobott, végig együtt voltunk, de amint mondtam valami negatívat, már csak a rossz létezett és rühellte.


Azóta új barátomnak "nincsenek" negatív dolgai, ha annyira megbánt, hogy bőgve jövök el, akkor is várok a kapu előtt amíg el nem múlik a vörösség. (ilyen 1x volt csak)

Nincs kedvem megint azt hallgatni, egy gyerekes vita után, hogy a te barátod egy rakás sz.r.

21L

2012. júl. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most végre megtanulod, hogy nem kell mindenről mindenkinek tudnia.

Egyébként én sem értek egyet azzal, hogy anyád beleszól a dolgaitokba, de ez biztos nem így lenne, ha te nem osztottál volna meg mindent vele.

2012. júl. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!