Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az anyám baja van?

Figyelt kérdés
Röviden: volt egy lány, akivel tavaly kavartunk,nem működött, befelyeztük, én kitöröltem az életemből,erre nemrég felvettük a kapcsolatot, és tök jól megvoltunk mint barátok, ez tök jó is volt,de mióta találkoztunk tisztára megváltozott. az órás beszélgetésekből pár üzi lett, lényegtelen hülyeségek. nem tudom mit gondolt, szerintem tudja hogy én már nem akarok tőle semmit, de ő nem azt mutatja. rádásul nem is illünk össze (élőben főleg, alig van téma :S ).

2012. márc. 21. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Bántja, hogy leírtad mint nőt. Ebből nem nagyon lesz újra barátság...
2012. márc. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

akkor jól érzi és nem lesz neki meglepi h vége!


küldj neki egy Lasagnét búcsúzóúl!

2012. márc. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én NEM írtam le...ő is azért keresett meg, mert hogy milyen jó barátok voltunk. Bár utána egyre jobban jött hogy milyen jól nézek ki stb..de akkor is.
2012. márc. 21. 21:52
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem akarsz járni vele = nem tetszik neked = ronda, buta stb.
2012. márc. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

jajj ne add itt a jófiút! senkit nem érdekel h kedves cuki vagy egy se-ggfej vagy e :)


ne bántsd a kiscsajt hagyd hoppon hagyd el!

2012. márc. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hoppon hagyjam el? o.O

barátként jól ellennénk, kapcsolatra teljesen nem illünk össze ( mi az hogy vele alig tudok valamiről beszélni? :S)

2012. márc. 21. 22:01
 7/10 anonim ***** válasza:

figyelj haver!


neked jó lenne havernak de te neki nem! ő neki te pasiként kellesz, ha meg összejössz majd egy csajjal és megtudja akkor meg leugrik a 20. ról...

2012. márc. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de minek, ha egyszerűen nem működik? :S
2012. márc. 21. 22:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztos az? Mellesleg róbáltad neki felhozni hogy megromlott a dolog?
2012. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

hát most..egyszerűen tök sok a 'kínos csend'.


nem, még nem..de gondolom ő is érzi. én már nem is nagyon keresem, ő ír mindig..

2012. márc. 21. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!