Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha anyám utálja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha anyám utálja, pedig még nem is volt semmi?!

Figyelt kérdés

Anyám utálja az egyik haveromat, akivel alakult valami köztünk. Már jó ideje kerülgetjük egymást és egyszer amikor anyámék elmentek hétvégén, átmentem hozzá és ott aludtam nála, de nem volt semmi csak smároltunk. Anyám megtudta és azt hiszi lefeküdtünk. Pedig nem és hiába bizonygatom... Utálja a srácot, én pedig komolyan gondolnám vele, de így nagyon nehéz, hogy tudom, hogy otthon már alapból nem néznek rá jó szemmel. Mit tudnék kezdeni ezzel a helyzettel?

17L


2012. márc. 11. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Anyud ismeri már személyesen a srácot? Mert ha nem, esetleg el lehetne játszani, hogy azzal a sráccal "megszakítod a kapcsolatot", és összeismerkedsz egy "másik sráccal", és őt mutatod be anyudnak. Persze a srác ugyanaz maradna, csak anyud hinné azt, hogy ez nem az a srác, akinél aludtál :)


Tudom, kissé gyerekes megoldás, de ismerem azt a helyzetet, amikor az anya nem hajlandó elfogadni a lánya barátját... én már elmúltam 20 éves, másfél éve vagyunk együtt a párommal, mégsem jöhet át hozzánk, mert anyám nem bírja. Persze megtiltani nem tilthatja meg nekem, hogy találkozzunk, de mégis nagyon rossz így, hogy nem jönnek ki egymással :S

2012. márc. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!