Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek barátság vagy több?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bryannn kérdése:

Szerintetek barátság vagy több?

Figyelt kérdés

Tavaly decemberben megismerkedtem egy nővel, aki az első pillanattól fogva bejött nekem. Az első pillanattól fogva egy húron pendülünk. Akkoriban viszont volt egy kapcsolata, amely februárban vége szakadt, az ex-pasija megpofozta. Ezt nekem sírva mesélte azon a délutánon, hozzám simult, átölelt, engedte, hogy vigasztaljam. Persze nekem már az első pillanattól sem volt közömbös és bókolgattam neki és nagyon jól esett az ölelése... A februári történtek után azt mondta, hogy nem szeretne most újabb kapcsolatot, amit tiszteletben tartottam és próbáltam/-ok mindig kedveskedni neki, meglepem valamivel, bókolok,..stb, ami ellen nem ellenkezik.. Sokat dolgozik.. Együtt járunk el alkalomadtán szórakozni, eljön velem vacsorázni, fagyizni... Múlt hónapban már nem bírtam az érzéseimmel és elmondtam neki -sajnos nem személyesen-, h folyamatosan a fejemben van, csak rá gondolok... Nem mondott rá semmit... Azóta ugyanúgy bókolok, meglepem dolgokkal.... A múlt héten meghívtam vacsorázni és a vacsora közben azt mondta, hogy szeretethiánya van... Nekem ekkor majdnem kiesett a szívem a helyéről, de nem mondtam neki, h nekem is, és hogy őrá várok... Nem akartam hülye helyzetbe kerülni..... Mindig beszámol a napi dolgairól, elmondja mit csinál, kivel hova megy.... De nem adott egyértelmű jelet, hogy most lehetne több vagy sem. Nem akarok rányomulni... Tudom, hogy Őt nekem találták ki és sztem már ő is kezdi ezt érezni...


Néhány év korkülönbség van közöttünk, lehet, h ez zavarja?


Segítsetek!! Mit tegyek?! Lehet, hogy félénk?


Köszönöm a segítséget!



2012. júl. 8. 16:52
 1/6 AvernusTriad ***** válasza:
Nekem úgy tűnik ennyiből, hogy a leki szemetesládája és támasza vagy, semmi több.
2012. júl. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy idő kell neki.Viszont ha nekem tetszenél,már adtam volna egyértelmű jeleket az biztos.Az is lehet hogy csak egy pótlék vagy,veled vigasztalódik,a törődést megkapja.
2012. júl. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lépj az ügyben, kérdezd tőle úgy hogy tedd hozzá hogy ugyan nem akarod hogy a barátságotok veszélybe kerüljön de fontos lenne hogy tudd mert számodra ez nagyon fontos. Hogy lehet-e köztetek valami. Az ember jobban emlékszik az életében elszalasztott lehetőségekre mint azokra amiket kihasznált, ha nem adsz egy esélyt a dolognak sohasem tudod meg. De ez csak egy vélemény sok sikert neked, és szorítok a kapcsolatotokért lehet hogy boldog kapcsolat lenne.
2012. júl. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ még egy kis plusz, ami kimaradt.. Ha találkozik mondjuk más férfi ismerősével, akkor ezt is elmondja és azt érezteti velem, hogy csak ismerős véletlenül se gondoljak róla/-k többet. Szóval olyan mintha kötődne hozzám vagy nem is tudom.... Nincs más férfi az életében ez biztos...
2012. júl. 8. 17:17
 5/6 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy lehet fél egy újabb kapcsolattól vagy fél a jótól, ami elmúlhat?!
2012. júl. 8. 17:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Mivel nagyon hasonló cipőben járok (kilábalóban egy rossz kapcsolatból), ezért mélyen átérzem a helyzetet. DE: ez a nő tényleg lelki szemetesládának használ, plusz veled legyezgetteti a hiúságát. Persze, hogy "lebegtet", hiszen ez a helyzet neki nagyon is jó, nem akarja elveszíteni.


Hogy mit tudsz tenni? Ne vállald fel ezt a szerepet! Légy férfi, akkor is, ha benne van a kockázat, hogy elveszíted!

Ha érdekel, privátban több tanácsot is tudok adni, konkrét eset alapján, de ezt így nyilvánosan nem szeretném.

2012. júl. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!