Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes így párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes így párkapcsolatba "fogni"?

Figyelt kérdés

Van egy problémám ami lelki eredetű, és évek óta fennáll. Régebben különösebben nem is foglalkoztam vele, együtt éltem vele, de szeretnék tőle megszabadulni.

Most lehet gáz, de 21 vagyok, nem volt még barátnőm, se szex, se csók semmi, mindez emiatt a lelki dolog miatt.


Most nagy nehezen(elég nehéz egy lelki gonddal együtt lányokkal foglalkozni) találtam egy olyan lányt, akivel akár kapcsolatba is kerülhetnék. De mégsem akarom, meg úgy érzem nem állok készen rá, pláne addig, amíg ez a problémám fennáll.


Szerintetek érdemes így egy kapcsolatba belefogni, vagy csak miután pszichológushoz mentem és elmúlt a probléma?



2012. júl. 10. 21:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen próbálkozz ha tetszik a lány. A pszichológus meg nem baromság. Van aki önbizalomhiány miatt jár hozzá, nem kell szégyellni. Nem minden dolog olyan kézenfekvő hogy tudd hogy hogyan dolgozd fel, csak segíthet. Sok sikert.
2012. júl. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Gruffacsór válasza:

"Érdemes így párkapcsolatba "fogni"?"


Erre a kérdésre minden további magyarázat és kiegészítés nélkül adható egyértelmű válasz: Nem.

Ha nem vagy biztos benne, ha nem akarod igazán, ha nem tudsz hinni abban, hogy működni fog, akkor semmi értelme. Persze meg lehet próbálni, de most komolyan: Mi értelme van egy olyan kapcsolatnak, ami "hát végül is megéri/ na próbáljuk meg"-ről indul?


Amúgy a párkapcsolatoknak fontos része, hogy a problémáitokat is megosztjátok. Ha tudtok együtt jól működni, fejlődni, boldognak lenni, akkor van értelme a párkapcsolatnak (ami viszont csak akkor derül ki, ha megpróbáljátok). Ha meg nem, akkor az csak ingyen szex, meg van kinek nyavajogni/ kivel veszekedni. Hogy az megéri-e, vagy érdmes-e, az más kérdés.

2012. júl. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!