Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szerintetek érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek érdemes próbálkozni ebben a szituációban?

Figyelt kérdés
24 áves fiú vagyok és hétvégén egy szórakozó helyen leszólítottam egy lányt. Beszélgettünk majd egy órát,de haza kellett mennie. Nem kértem el a teló számát, mert nem akartam ennyi ismeretség után. Viszont bejelőltem facebookon és vissza is jelölt. Gondoltam ráírok ott hátha lesz valami, de ezt gagyi megoldásnak tartom....de lehet nem lesz más lehetőség. Amúgy mikor beszélgettünk, melettem ült és néha néha rámnézett és mosolygott, meg a barátnője elment onnan és ő ott maradt velem. Szerintetek?
2012. júl. 9. 12:54
 1/7 AvernusTriad ***** válasza:
Nem értelek. Alakult valami, miért ne folytatnád?
2012. júl. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Te tudod, mennyire alakult ki.

Ha eléggé, akkor írj rá!

2012. júl. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sztem is írj neki nyugodtan
2012. júl. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak ilyen általános, ismerkedős dolgokról beszélgettünk,mert el kellett mennie haza,de semmi különös. Azért kérdezem h érdemes e rá írnom, de mosolygott mikor dumáltunk és szemezett
2012. júl. 9. 12:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Siófokon ismerkedtem meg így egy sráccal. Nem cseréltünk számot, de ő megkeresett, felvett msnre, sokat beszélgettünk. Igazából a részemről lehetett volna, meg feltételezem, hogy megkeresett, alapvetően az ő részéről is, de végül nem lett, ami tőlünk független indok volt. Szóval szerintem nyugodtan megpróbálkozhatsz vele, veszteni nem vesztesz semmit. De azért arra is legyél felkészülve, hogy lehet elutasít a csaj, mert nem tudhatod előre mi lesz..
2012. júl. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy írj, ne legyél már pipogya.
2012. júl. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Irj neki nyugodtan. Mondd neki hogy jól érezted vele magad és ha van kedve találkozhatnátok valamikor.

Biztos szimpi voltál neki Te is, különben nem bezsélgetett volna veled egy órát.

2012. júl. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!