Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért így reagál?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért így reagál? Fiúk válaszát várom főleg, de csajok, a ti véleményetekre is kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
Előfordult már párszor, talán 3x 4x, hogy összevesztünk a pasimmal, és a veszekedés hevében azt mondtam, hogy legyen vége. Ő pedig minden ellenvetés nélkül beleegyezett. Sírtam, meg hasonlók, ő pedig csak annyit tudott mondani, hogy hülye vagyok, és mit vártam, hogy ő toporzékolni fog, hogy ne szakítsak? Aztán pár perc, max. egy félóra múlva, már meg akart csókolni, megölelt, ha én kezdeményeztem akkor engedte, és látszólag minden rendbe volt, örült, mondta, hogy szeret. Szerintetek ennyire mindegy neki, hogy együtt vagyunk vagy szakítunk? Légyszi normális választ.
2012. jún. 20. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
:-)
2012. jún. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Csegi89 ***** válasza:
Ez olyan kicsit gyermekies. :) Hány évesek vagytok amúgy?
2012. jún. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég laza kapcsolat lehet, egy veszekedés hevét rögtön a szakítás gondolata követi.
2012. jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én 19, ő 2O.
2012. jún. 20. 20:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon nem mindegy neki de már kiismert és úgy is tudja, hogy nem gondoltad komolyan... 20/L
2012. jún. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy kell neked, ha meggondolatlanul dobálózol a szakítással. Az egyik hozzászóló csinálta jól, akinek a pasija mindig szakítással fenyegetőzött. Egyszer elege lett, és azt mondta, jó menjél. Bármilyen bűnbánó volt ezután a pasi, a nő azt mondta, nem mehetsz, MENJÉL.
2012. jún. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg éppen annyira gondolja komolyan, mint te. Viszont erről le kéne szoknod, mert gyerekes.
2012. jún. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan se vele, se nélküle kapcsolat.
2012. jún. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!