Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmenjek hozzá ma este?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Handuur kérdése:

Elmenjek hozzá ma este?

Figyelt kérdés
Párom és én 120km-re lakunk egymástól. Másfél éves kapcsolat után ő elkövetett egy hibát, pontosabban egyet de azt rengetegszer meguntam mire kidobtam. Akkor visszajött,adtam neki egy esélyt amivel élt is, keresett, aranyos volt én is megnyugodtam és kis öngyógyítás után meg is bocsátottam neki. Egy hétre rá én csináltam egy elég nagy hülyeséget, és most ő adott nekem esélyt. Viszont látom, hogy csuszik bele ugyan abba a hibába most, hgoy ő van nyeregben, amit régebben is elkövetett, amiért én akadtam ki, aminek része az a viselekdés amit most csinált ma: délelőtt még megkért hogy utazzam le hozzá és beszéljünk, délutánra ezt meg visszavonta egy hülye félreértés miatt. Persze nyilvánvaló hogy azt várja, hogy hozzá menjek mert neki "egy olyan férfi kell aki tudja mit akar" .. viszont ez a játszadozás már sok, mert másfél éve megy. Így nem tudom érdemes-e újrakezdeni a kapcsolatot, hogy ő újrakezdje a játékait?...

2012. júl. 11. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
a színpád a tied
2012. júl. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez már a végjáték. Teljesen felesleges kínlódni.
2012. júl. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el hozzá, és beszéljétek meg, hogy ez így nem működik...
2012. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!