Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen féltékenyek a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen féltékenyek a pasik?

Figyelt kérdés
A párom megőrít a féltékenységével...persze nagyon büszke rám,h a barátnője vagyok de...sokszzor olyan hülyeségeket hod össze és gyanusítgat...Ez olyan kellemetlen,ma is "letámadott" (persze csak szóban) mert hallot rólam valami alaptalan hülyeséget...ilyenkor még én érzem kellemetlenül magam mert magyarázkodnom kell a semmiért.Miért ilyen?Mit mondjak neki?Ezt nagyon nehéz elviselni,főleg úgy,h én soha sem gyanusítgatom.21/L a pasim 26

2012. júl. 12. 11:11
 1/7 A kérdező kommentje:
*sokszor,hord
2012. júl. 12. 11:12
 2/7 okoska31 ***** válasza:

fizikai fájdalom volt végigolvasni soraid, annyi helyesírási hiba van benne....


a pasi egyébként akkor féltékeny, ha okot adsz rá.


ne adj rá okot.

(vagy ha Te nagyon jó nő vagy, a pasid meg nagyon nem csinos srác, de akkor is a nő viselkedése az első számú kiváltó ok).

2012. júl. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy mind féltékeny? Féltékenység az önbizalomhiányból származik. Sajnos igen melléfogtál ha nem változtat a viselkedésén szomorú kapcsolat lesz belőle.


Próbáld meg megértetni vele, hogy bízhat benned de mindezt úgy, hogy te nem a tulajdona vagy hanem a párja.

2012. júl. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat de csak 2 helyen pötyögtem félre véletlenül és mint láthatod ki is javítottam,ez nem azért történt mert analfabéta vagyok és nem tudok írni/olvasni!
2012. júl. 12. 11:15
 5/7 okoska31 ***** válasza:

3/3-as: Te nem csaj vagy?:):):):)



ha igen, akkor íme az ékes bizonyíték, hogy mennyire másképp látjuk a dolgokat a nemek háborújának két frontján.


egyébként az a pasi, aki normális, végig tudja gondolni, hogy ha már velem van, akkor jó voltam neki - ergo az önbizalomhiány nem indokolt - ergo akkor a spiné kelleti magát jobban, mint illene....

2012. júl. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 okoska31 ***** válasza:

Azért az tetszik, hogy nem figyelsz oda, kiírod hibásan a kérdést, ezt szóvá teszem úgy, hogy közben azért válaszolok is, majd lepontozod....


Hát, ha a pasiddal is így viselkedsz - akkor nem lepődök meg a féltékenységén..

2012. júl. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak egy mondatot fűznék hozzá ami nagyon nagy igazság!

"Egy kapcsolat bizalom nélkül olyan mint egy autó üzemanyag nélkül. Akár meddig lehetsz benne de ugysem haladsz sehova!"

2012. júl. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!