Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti emiatt féltékenyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti emiatt féltékenyek lennétek? Pasik, ez nektek jelentene vmit?

Figyelt kérdés

A barátomnak múlt héten volt a szülinapja és egyik közösségi oldalon kb 8 csaj írt neki. És egy pasi. Ez iszonyat rossz volt látni és rettenetesen zavar.

Szerintetek mit tegyek?

Amikor szóba hozom h rengeteg lánybarátja van akkor azt mondja h ne foglalkozzak vele, mert csak engem szeret.

Valaki tudna nekem segíteni megfogalmazni h hogyan magyarázhatnám el neki h ez nagyon zavar és h ezen utána elgondolkozzon?

legszívesebben féltékennyé tenném, h tudja mit érzek:( mert másképp nem érti meg !


2010. júl. 25. 12:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nézd ha valakinek van a születésnapja akkor még jóhogy felköszöntik!Ne csodálkozz rajta hogy annyi csaj írt neki a szülinapján,egyébként ez tényleg nem jelent semmit
2010. júl. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de szinte mintha nem is lennének pasi barátai...:s
2010. júl. 25. 12:19
 3/14 anonim ***** válasza:
szerintem ha csak a szülinapjára irnak neki akkor semmi gáz nincs. Az én barátomnak is sok lány ismerőse van, de nem beszélnek napi szinten tehát nem zavar a dolog! Az a lényeg hogy téged szeret nem??
2010. júl. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
pl ahogy láttam az egyik csajt felhívta az meg megköszönte a hívást és mellékelt e4gy szivecskét is a felköszöntés mellé :'(
2010. júl. 25. 12:29
 5/14 anonim ***** válasza:

és akkor mi van, ha vannak lány barátai? nekem lány létemre inkább fiú barátaim vannak.

felköszöntik. és? inkább örülj neki, hogy a pasidnak vannak barátai és ne féltékenykedj folyton. attól, hogy lányok még mindíg csak és kizárólag barátok és nem több. neked nincsenek fiú barátaid? vagy te azzal, hogy bepasiztál egy fiúra sem nézel baráti szemmel?

2010. júl. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én is írok olykor szíveket egy-két fiú barátomnak, akik közel állnak hozzám, de ez nem jelent semmit. amúgy szerintem azért lányok köszöntötték fel inkább, mert a lányok sokkal jobban észben tartják a barátaik szülinapját, mint a pasik. a fiúk nagyon hajlamosak ezeket elfelejteni. szóval szerintem túlzásba viszed, és ez hosszú távon nem is lesz így jó. én is nagyon féltékeny típus vagyok, de ha te ilyen vagy, akkor már rég meghaltál volna a barátom mellett, mert nekik olyan dolgok általánosak egy szűk baráti körben, hogy ölelgetik a lányokat, meg az ölükbe veszik őket... én már megszoktam, ha a barátodnak sok lány haverja van, akkor kénytelen vagy elfogadni. nem tilthatod el tőlük.
2010. júl. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

tudom és igazatok van de nem tudok ez ellen tenni

talán egy mély és őszinte beszélgetés a barátommal, de nem tudom h h oghyan tudnám neki felvezetni a problémám úgy h ne legyen belőle veszekedés és ne érezze úgy h eltiltom tőlük

2010. júl. 25. 12:39
 8/14 anonim ***** válasza:
mondd el neki a problémádat, de ne mondd neki, hogy nélkülözze a barátait, vagy ne barátkozzon lányokkal. ilyet egyszerűen nem lehet kérni, mert ennyi erővel ős is megkérhet rá, hogy ne barátkozz a legjobb barátnőddel, mert neki nem szimpi, és ez neked sem hiszem, hogy tetszene. mondd el neki azt, amit nekünk. hogy féltékeny vagy, mert nagyon sok a lány barátja, és tudod, hogy van köztük pár, aki sokkal szebb, mint te, és félsz, hogy esetleg tetszik neki valamelyik, és ebből baj lehet. ha rendes srác, akkor elmagyarázza, hogyan viszonyul ő hozzájuk, és biztosít róla, hogy semmi okod féltékenykedni. a féltékenység tönkre tud tenni egy kapcsolatot. egyrészt ha folyton mondogatod, az is, másrészt ha titokban tartod, akkor magadat emészted folyton, és az kiöli a szeretetet is egy idő után.
2010. júl. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, megpróbálok vele beszélgetni, még talán egy kérdésem lenne ha tudtok benne segíteni...mivel most 1-2 napig nem találkozunk és kizárólag személyesen akarom ezt megbeszélni, h kezdjek hozzá? láttam h 8 csaj írt neked 2 napja és ez nem tetszik v hogyan ? ez a 2. komolyabb kapcsolatom bár inkább elsőnek nevezném mert az előző még nagyon tiniszerelem volt és nem akarom elronatni
2010. júl. 25. 12:46
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia! Az én páromnak is vannak lánybarátai, van olyan, amikor a társaságával elment iszogatni, kicsit sokat ivott a lány és megakarta csókolni a páromat, de nem engedte, aztán elmondta nekem, hogy megakarta csókolni a lány, de ő nem törődött vele. Nem vagyok féltékeny, bár amikor mondta, akkor belém is hasított a féltékenység jele, de tudom, hogy szeret :)
2010. júl. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!