Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudtatok jobban szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtatok jobban szeretni mást, mint az első szerelmeteket?

Figyelt kérdés

2éve együtt vagyunk a barátommal (nekem első szerelem). De érzem, hogy vége lesz. Meg azt is hogy ennyire senkit nem tudnék utána szeretni :(:(

Ti hogy vagytok ezzel?



2012. júl. 13. 20:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
De még mennyivel jobban:)
2012. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is így éreztem, és azt hittem soha többet nem fogok már így szeretni. Tévedtem. :) Ráadásul egészen hamar jött az új szerelem. Sokkal tisztább, őszintébb, mélyebb. Nem is gondoltam, hogy ilyesmit lehet egyáltalán érezni, de lehet. :)


Szóval most ha nehéz is, vagy az lesz, akkor se keseredj. Még rád találhat a szerelem.

2012. júl. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 mizuzizu92 ***** válasza:

Hát én biztosra mondom hogy én nem tudnék , nálam most is tart az első szerelem .

Ami közel 6 éve tart

2012. júl. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ezt nem tudhatod előre :) épp azért mert még nem volt más az életedbe. 6 év sokank tűnik, bár egy bizonyos nézőpontból nem az. Csak hogy egy példát írjak: nagy szüleim imádták egymást, komolyan nagyon boldogok voltak. Aztán 16 év után vége lett. És nagypapám elvett egy fiatalabb nőt akit jobban szeret mint a nagyanyámat. (amúgy neki is lett más) és ezt be is vallotta nekem (nagyon bízik bennem :) jó a kapcsolatunk) szóval utolsó nem el keseríteni akarlak, hiszen tarthat örökké, de nem árt vigyázni.
2012. júl. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 mizuzizu92 ***** válasza:

Remélem hogy örökké fog tartani főleg a közelgő babánk miatt.

Bizakodó ember vagyok :)

Persze igazad van hasonló dolog történt az én nagyszüleimmel is .

2012. júl. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Jobban is, "máshogyabban" is! Nyugi, nincs még vége a világnak, lesz még jobb és rosszabb is! :( :)
2012. júl. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy nincs is olyan hogy vkit jobban szeretsz vkit kevésbé.. Talán kötődhetsz hozzá jobban vagy ilyesmi de 'másképp' érzel iránta! :)
2012. júl. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

Látom egyik kommentelőnek babája lesz :) Grat nektek :D


Visszatérve a témához, nagyon sokat agyaltam már ezen, igazából le se tudom írni, hogy mi az amit érzek...Ilyet még soha nem éreztem senki iránt, de ő nem szerelmes belém :(

Iszonyat rossz, nagyon szíven ütött de akkor sem tudom elengedni. Még ezek ellenére is imádom :(

2012. júl. 13. 21:18
 9/16 mizuzizu92 ***** válasza:

Köszönöm szépen :)

Remélem sikerül túl tenned rajta magad

2012. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el jön majd jobb! És gondolj bele, régen ő is szeretett..szóval csak arra szeretnék ki térni hogy tőle már csak jobb jöhet :) hidd el lesz majd olyan akit jobban fogsz szeretni! Isten vmiért így akarta?
2012. júl. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!