Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti eltudtátok felejteni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liliesgyuri kérdése:

Ti eltudtátok felejteni az elsö szerelmeteket? Adjatok valami tipet hogy lehett

Figyelt kérdés

2011. nov. 24. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azt sosem felejti el az ember...
2011. nov. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerelemmel el lehet felejteni de most majmot keressél azok nekem is nagyon bejőnek XD
2011. nov. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szamo77db ***** válasza:
Nem, ne is erőlködj!
2011. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se! Nekem 2 éve lett vége...múltkor megláttam egy rendezvényen és rájöttem, hogy még mindig érdekel.. Pedig alig voltunk együtt. De barátok voltunk és én igazán szerettem! Próbálom kerülni és nem venni tudomást róla! Csak akkor jön elő ez az érzés, ha személyesen látom ami szerencsére nem sokszor van.
2011. nov. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én el, mert a végefele nem volt már vele jó, és azonnal megismertem vki mást 20L
2011. nov. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet elfelejteni, de meg lehet "tanulni" másképp viszonyulni hozzá.

Nekem pl. jött egy pasi az életembe akivel tökéletes a kapcsolatunk és nincs szükségem másra.

Ez a legjobb feledtető módszer sztem.

2011. nov. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én már nagyon megbántam, hogy szerelmes volta belé, mert előttem tette a szépet, a hátam mögött pedig minden szembejövő lánnyak kavart és igazából az volt az utolsó csepp a pohárban, amikor a 2 legjobb barátnőmmel is ki akart kezdeni. Ezek után már tudtam, hogy többé nem akarok tőle semmit, bár még szerettem, viszont találkoztam egy fiúval, aki nagyon kedves volt velem és teljesen elbűvölt engem. Először még próbáltam bebeszélni magamnak, hogy én a régi fiút szeretem és csak egy jó este volt vele, de nem kellett sok idő, mire rájöttem, hogy aki átvert és becsapott már nem érdekel és kezdek újra szerelmes lenni és május óta szerelmes vagyok abba a fiúba.

18/L

2011. nov. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!