Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol, és hogyan ismertétek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol, és hogyan ismertétek meg az első szerelmeteket? :D majd meddig voltatok együtt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 10:30
 1/10 nikolanush válasza:
36%

Deák tér/gödör,

iszogatni mentünk, és jöttek a haverok haverjainak haverjai is. megismertem, kavartunk, aznap este összejöttünk. 2 és fél hétig tartott. egy évre rá ráírtam fbn hogy találkozzunk. elmentünk megint buliba mer úgy alakult. fél éve vele vagyok. :D

2011. júl. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez jó kis sztori :D gratula :)) még sokat nektek ^^
2011. júl. 24. 10:45
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Egy buliban és először egy hárpiának ismertem meg,de ma már ő az életem értelme.
2011. júl. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Diákmunkán:D 17 voltam, vagyis 16, de mikor összejöttünk már 17. Valamivel több mint 3.5 éve vagyunk együtt:)
2011. júl. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Közepiskolaban, 2 evig voltunk együtt.
2011. júl. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

régen alsós koromban egy osztályba jártunk, aztán én elköltöztem, majd lassan 2 éve egy nyáron iwiwen rám írt,hogy rég találkoztunk mi van velem, utána egy ideig msn-ünk,később csak reflexből moziba hívott,de megszokta,hogy chaten a nők nemet mondanak neki, hát én igent mondtam amitől eléggé meglepődött:D Azóta együtt vagyunk:)

25/N

2011. júl. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy táborban

már akkor kiszúrtam őt

hogy ő lesz a barátom

de akkor kicsit hülyének éreztem magam és a tábor után mindig figyeltem de kiderült hogy kapcsolatba van stb és igy nehéz volt nekem így élni sokat szenvedtem aztán szakitott vele a csaj akkor meg azért szenvestem hogy nem akarok rámászni de nekem ő snnyira bejön kb fél évet senyvedtem magányosan amikor egyszercsak megváltozott az addigi hozzám való viszony

mert addig nem érdekeltem csak elment mellettem mintha semmi nem lenne és ez sokszor fájt. De feltűnt hogy amikor beszélek vele nagyon csillog a szeme és elpirul meg ilyenek

vette a bátorságot és átkarolt megcsókolt :$$$

Azóta együtt

:)

2013. jún. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 annamari69 ***** válasza:
72%
27 éve, középiskolában (17 évesek mindketten), azóta együtt, 3 gyerek... nem nagy sztori, de minden O.K.
2013. dec. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8-as. Ezen mi nem nagy sztori? Ez tiszta jó, hogy még középsuliba összejöttetek és azóta együtt vagytok:)Nekem ez tök romantikus :D
2014. jan. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15 evesen a baratnom ismertetet meg minket, mivel a baratnomnek a szerelme barat volt az en jovendobeli baratommal. A parkban talalkoztunk. Kb 2.5 honapot inkabb csak ismerkedtunk, majd 1.5 honapot voltunk egyutt.
2015. márc. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!