Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megéri végigcsinálni? Éljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Handuur kérdése:

Megéri végigcsinálni? Éljek az esélyemmel?

Figyelt kérdés
Rövidre fogva: a párom és én mindketten követtünk el hibákat, igazából volt pár dolog, amire ő rettentően rosszul reagált a kapcsolatunk elejétől. Pl régi partnerek száma, társkeresők használata.. Ez a reakció olyanokban merült ki hogy lek**vázott, megalázott,kiabált, kikészített,stb. Ezek miatt én elkezdtem hazugságokat gyártani, hogy jobb színben tüntessek fel mindent,védjem őt és magamat. Én kiakadtam azért, ahogy ö reagál, ezt elvileg megbánta, megváltozott és nem tesz többé velem ilyet. Akkor adtam neki én egy esélyt.Most az én hazugságaim derültek ki, ő nem igazán képes most hinni nekem de adott egy esélyt szintén, viszont engem ugyan úgy kikészít az, ahogy reagál a dolgokra.

2012. júl. 16. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Az emberek általában nem azért vannak együtt,hogy kikészítsék egymást.

Azt,hogy megéri-e,csak te tudod eldönteni annak alapján,ha mérlegre teszed a pozitív és negatív dolgokat a kapcsolatotokban.

2012. júl. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így nem sok értelmét látom ennek a kapcsolatnak...
2012. júl. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az exem lek.rvázott engem is..őszintén sajnálom, hogy nem hagytam ott akkor. Felesleges időpocsékolás egy ilyen ember mellett lenned. Arról nem is beszélve, hogy már nem is bíztok egymásban.Innentől kezdve miről beszélünk?! Lépj tovább, keress mást, és nem kell beszámolnod mindenről, ami a múltadban történt. Senkinek semmi köze hozzá. Hazudni persze nem kell, de magadtól sem kell ilyenekről beszélni.
2012. júl. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!