Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szakítsak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Handuur kérdése:

Hogy szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy alakul hogy szakítani szeretnék, de túlságosan sajnálom őt ráadásul ha belegondolok hogy ő utánam mással kezd (minden téren) akkor rosszul érzem magam (féltékenység féle, nem akarom hogy másé legyen). Túl sokat vitatkozunk, sokszor próbáltuk már megmenteni ezt az egészet de nem ment.

2012. júl. 20. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
szakíts azzal a tudattal, hogy így később jobb lesz.... mindekettőtöknek.
2012. júl. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
te még mindig szereted! Ne akarj mártír lenni! Szeresd!
2012. júl. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Idővel el fog mulni ez az érzés hogy ha mással van az téged zavar, csak tulságossan megszoktad hogy a tiéd és furcsa a gondolat hogy másé lesz illetve lehetne de egyszerüen szakits vele mond meg neki hogy ez igy sajnos nem megy tovább ne találkozzatok és idővel jobb lesz
2012. júl. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, még szeretem de nem tudom tovább így csinálni ezt. Mondhatni mindent megpróbáltunk, mégis átlag naponta 1-2x veszekszünk, és ez kb. egy éve megy.
2012. júl. 20. 23:17
 5/10 anonim válasza:
Haragítsd jól magadra, picit játssz az érzéseivel és hidd el nem kell sajnálnod,mert legalább rád haragszik és nem magára. Hát ami vissz. téged illet... neked szenvedned kell ezzel a tudattal,hogy mással összejön,mert pont lefog szarni ha ezt bejátszod, és nincs vissza út.
2012. júl. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is így csináltam.Többször csináltam olyan dolgot amiért nagyon megharagszik.Bunkó voltam és elpárolgott szépen lassan.
2012. júl. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sosem szerettem, ha akárki is gonosznak vagy bunkónak tart, de lehet hogy most megfontolom. Csak az a baj hogy még szeretem.. az ellen nem tudtok valamit? :D
2012. júl. 21. 16:26
 8/10 anonim válasza:
De találj egy másik, jobb lányt vagy ne gondolj rá, gyorsan felejtsd el.
2012. júl. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem okosabb ötlet lenne leülni vele és elmondani neki őszintén. Benned megfogalmazódott a szakítás. Szereted, de ez egyikőtöknek sem jó, egyszerűen nem fértek össze.


Nem egyszerűbb és jobb az egyenes beszéd? Így nem lesz egyikőtökben sem később ellenszenv és kedves ismerősként üdvözölhetitek egymást az utcán idővel. Az elején biztosan lesz bennetek némi féltékenység, ez így van jól.

19/L

2012. júl. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha sok a veszekedés napi szinten, illetve ennyire elgondolkoztál a szakításon, akkor már tényleg nincs mit keresnetek egymás mellett.. Szerintem nem szereted már, csak a birtoklási vágyat kevered össze a szerelemmel...bár a kettőt néha nehéz megkülönböztetni, mert az ember lehet úgy is féltékeny, hogy nem szerelmes...Szakítás után (ha tényleg el akarod felejteni) ne keressétek egymást egyáltalán legalább 2 hétig, illetve ne is találkozzatok, amennyiben ez megoldható, mert tapasztalat szerint ennyi idő kell, hogy megszokd hogy a másik már nem része a mindennapjaidnak. Lehet hogy ez drasztikusan hangzik, de enélkül akár a végtelenségig is lehet húzni a dolgokat, bár nem érdemes. Aztán idővel mindkettőtöknek jobb lesz, hidd el:)
2012. júl. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!