Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korai még, hogy bemutassam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai még, hogy bemutassam a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Szóval, nemrég összejöttem egy sráccal, akivel már kb egy éve ismerjük egymást, jártunk korábban is ezért a szüleink hallottak rólunk. Pár hét múlva együtt megyünk egy buliba, és mivel ő messze lakik tőlem, ez jó lehetőség lenne arra, hogy elhívjam magamhoz. Bemutathatnám a szüleimnek, meg nah kicsit közelebb kerülnénk egymáshoz, és itt most nem szexre gondolok, mert arra nem lenne alkalom, de jől megalapozná a kapcsolatunkat, ami alig 2 hete kezdődött el, de mint mondtam olyan mintha már 1 éve együtt lennénk.

Nos az lenne a kérdésem, hogy merjem elhívni buli előtt? Vagy lehet, hogy beijed és elriasztom vele? Vagy el fog utasítani?

A szüleim szerintem szívesen fogadnák. :)


2011. jan. 21. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán ha megmondanád a korod:/ Még lehete válaszolni is:)
2011. jan. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan hívd el. Ajánld fel neki,hogy esetleg felmehetnétek hozzád,tudod semmi rámenősség. Ha szeret,biztos nem fog megijedni :)
2011. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
17/L ő meg 16/F
2011. jan. 21. 21:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát így mindjárt másképp állunk a dolgokhoz:] Elöször is hát a fiunak lehet cikis lesz hogy idősseb vagy :S én nem tudom te ismered. Másodszor örökre nem 'rejtegetheted' szerintem mutasd be :) nem vesztesz vele semit:)
2011. jan. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A szülők ismerik az életkorát. És ő sem kezeli ezt drámaként.
2011. jan. 21. 21:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor SEMI GOND NINCS :D nyugodtan mutasd csak be:)
2011. jan. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha már 2-3 alkalommal keféltetek már legalább, és még mindig veled van, szóval bejössz neki ruha nélkül is, ... na akkor bemutathatod az ősöknek is mert akkor valószínűleg nem csak "arra" kellettél neki hogy strigulákat húzzon a noteszébe hanem komolyan akar valamit
2011. jan. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!