Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huu nagyon izgulok! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huu nagyon izgulok! Mit kellene tennem?! Bemutassam vagy még ráérünk ezzel a dologgal?!

Figyelt kérdés

Holnap jön át egy fiú.. elég régóta jóban vagyunk, de most leszünk úgy elöszőr "ketteben". Egyébként nagyon izgulok :/ elég izgulos fajta vagyok sajnos....

És a kérdésem az lenne, hogy ha holnap jön át, akkor be kellene mutatnom a szüleimnek?! Vagy nem?! Mert (még) nem járunk.. "csak" barátok vagyunk (: .... de mindaketten többet szeretnénk :)))

Vagy hogy zajlik le egy ilyen?! ... mert nem tudom mit kellene csinálnom :)

Köszönöm a válaszokat elörre is (K)


2010. ápr. 22. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze,mindenféleképpen mutasd be a szüleidenek!Hiszen ez még nem jelenti azt hogy jártok,de csak 1vendég van a háznál,azt pedig bárki is legyen illik bemutatni.:D
2010. ápr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan bemutathatod nekik, legalabb idöben megtudod hogy a szüleidnek mia velemenye rola es ha baly van akkotr tudsz cselekedni.


DRÖ

2010. ápr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Így van. Mindenképpen mutasd be a szülőknek. Akár jártok akár nem.
2010. ápr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha vendég jön hozzánk,én mindig bemutatom anyumnak :d bárki legyen az
2010. ápr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak nemtudom miért, de annyira izgulok :ooo
2010. ápr. 22. 15:01
 6/9 anonim ***** válasza:
fura helyzet :D ha még nem jártok , de már oda megy hozzátok akkor szerintem illik legalább annyit hogy hello anyu ő peti , na mi felmegyünk vagy valami :D érted. én is így csináltam mert elég sok fiú haverom van, úgyhogy én mindig úgy mondtam hoyg ő a haverom így nem jött le az hogy minden héten más srác volt nálunk:D neki is mond hogy még csak barátok vagytok vagy valami :D
2010. ápr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem is mutasd be legalább anyukádnak, hiszen csak egy vendég, illik bemutatni:) Aztán ha lesz köztetek valami akkor azt majd úgyis külön megbeszélitek:)
2010. ápr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Anyum tudja, hogy még csak barátok vagyunk :) Remélem minden jol fog menni =/

Esetleg elmesélnétek, ha valatok valami ehez hasonló helyzetbe?! Hogy barátnőd/barátod nagyon félt ettöl vagy valami, aztán minden jol sült el?!

2010. ápr. 22. 15:13
 9/9 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok.

Hugom volt ilyen helyzetben. Először csak barátok voltak, de természetesen már egész család ismerte a srácot, sokat volt nálunk. Ez kb. három éve volt, azóta is együtt vannak. Úgyhogy nyugi!

2010. ápr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!