Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a francot csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a francot csináljak?

Figyelt kérdés

Felvázolom az alapszitut. Nem teljesen szokványos pár, egyik fiatalkorú másik felnőtt, 6 év korkülönbség, a lányra már mondta fű is fa is, hogy érett, blabla, most nem fejtem ki. S ott a nem szokványos anya is.

Na én vagyok a lány. Már 9 éves korom óta megy a terror itthon (mióta legkisebb öcsémnek kinyílt a csipája, na van ám hiszti.) és még most se megy le, pedig már több, mint 5-6 év eltelt.

Anya felfogása érdekes; ő cukkolhat akárkit amíg akarja, ám ha ő neki szól bárki egy rossz egy szót, két hetes sértődés. Ez mindennel így van, ő megüt valakit, és a többi. Plusz a pasik: ha valaki simán a haverom, akkor szeretik, de ha ők kitalálják, hogy mi biztos járunk, vagy én mondom el, akkor már egyből megutálja őt, a nagymamámmal egyetemben (egy család...)

A lényeg, hogy már 7 hónapja együtt vagyok a mostani barátommal. Anya láthatólag iszonyat mód rühelli, csak nem tudom, miért. Amíg csak barátok voltunk, csupán heccelt vele, most már nem látja szívesen.


Most egy kicsit vissza rám: Alig enged meg bármit is. Nagyon szigorú szülő, egy ketrecben tart körülbelül, amit én 8-9 hónapja próbálok megtörni, kevés sikerrel, csak tovább hergelem. Kérdezem én - van értelme? Miért kell a gyereket kalitkába zárni? Van, aki a 12 éves gyerekét akár a megyén kívül is elengedi, persze ésszel, meg egyeztetéssel. Felelőtlenség? Talán. De amit anyám csinál, szerintem inkább. Annyira magához és az otthonhoz akar láncolni, hogy semmi emberismeretem nincs, tapasztalatom a külvilágról. Nem merek emberekhez szólni, gyakran még ha ismerem is őket, a boltban nem merek vásárolni, vagy hasonló közvetlen dolgok. Nem tudom, mit kéne sok esetben cselekednem a külvilágban, esetlen vagyok, senki se tanította meg, és még ebben a korban sem tudom felfedezni, mert "bilincs van rajtam". Na és mi lesz velem 20 évesen, ha elengedik a kezem, mihez kezdek majd?

Ennek árán barátaim is alig vannak, nem merek barátkozni, és persze itthon folyton kritizálnak, ami nem könnyíti meg a dolgom. (Lepörög a fejemben a sok kérdés: Mit gondolnak rólam? Csúnya vagyok, nevetséges? -Stb- Inkább oda se megyek.)


Na és a barátom. A sok utálat ellenére is szinte minden nap találkoztam vele iskolaidőben, mert iszonyatosan belészerettem, és ő is belém. Megszoktuk ezt az életmódot, habár mamám már arra akarja uszítani, hogy szakítson velem! Szerencsére, eredmény nélkül.

Eljött a nyár. Ő nagyon messze lakik, így albérlet kellett neki, hogy az iskolája miatt fennmaradhasson. Pénzt hozzá ösztöndíjból kapta, ám az suliszünetben nincsen, és diákmunkát nem talált se a lakhelyén se itt Pesten, pedig már május óta keres.

Na most egész nyáron láttam összesen egy hetet!! És iszonyat mód hiányzik. Üres mellkassal ébredek és fekszek, kezdek kiborulni, és emellett még anya is folyton szidja őt, és uszít, hogy szakítsunk.


(Bónusz: Ma voltunk családi napon. Sok 16-17 éves, 25-28 éves. Ebből a korosztályból kaptam ki pár udvarlót. Rögtön húzott az első korosztállyal, hogy ők de mondták, hogy a kis vöröske de cuki, meg menjek oda hozzá, mittomén. Utána meg a második, kérjem el ezt azt, kacsintgassak... nem nézne kicsit nagyot, ha tényleg odamennék és flörtölnék vele? Kicsit ellentmondás önmagával, nemde?)


Lehet kicsit kusza, lehet lesz még más is, de egyelőre ennyit tudok... és így mi a francot kezdjek magammal, az élettel, mindennel? A párommal, a szerelemmel...



2012. júl. 22. 00:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem is igy volt nem engedtek nezzem meg stalingrad ostromat mert keso volt pedig dokumentum es emiatt nem nagyon fordultam hozzajuk szeretettel elutasitottam oket ez igy ment egy napig megnyiltak es azt mondtak matol kezdve ferfikent kezelnek de ez feleloseggel jar az en hejzetem konnyu ne beszeljveluk csak erzelem nelkul csak akkor beszelj ha kerdeznek akkor is egyszeruen valaszolj es kiharcolod ami neked jar
2012. júl. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát az tuti jobb lenne, ha a sok füves, piás, hamuszájú köcsögre buknék.
2012. júl. 22. 00:39
 3/12 anonim ***** válasza:
oszt ennek az elsonek tobb szazaleka van mint nekem
2012. júl. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Ilyent ***** válasza:

A barátodhoz nem tudsz költözni?

Mert így ennek a kapcsolatnak lőttek.

Jönnek majd a kérdések hogy mikor nem láttalak mit csináltál biztos voltál mással stb.

Anyádat rá kell döbbenteni a hibáira amit ő követett el gyerekként. Azért nem akar szerintem elengedni.

Ez nem biztos csak tipp.


Hallgasd és sírj http://www.youtube.com/watch?v=WYw-oGY_UQM

Nem csak te vagy ilyen helyzetbe. Bár én nem

2012. júl. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Második, már próbáltam, de csak visszhangként köszönő közöny volt a válaszuk, vagy újabb sértődés. Apa vigasztalt néha, anya nem.
2012. júl. 22. 00:43
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát elolvastam. Igazából jó szar lehet ez.
2012. júl. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Először azt hittem, egy hisztis kis tini vagy, de végigolvastam.... Nem tudom, mit íthatnék sajnos, igazad van, így tényleg előnytelenül indulsz majd az életbe, én is hasonlóképp nőttem fel, lövés ém nem volt az életről! Csak ugy bele lettem hajítva....
2012. júl. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
am mennyi idős vagy?
2012. júl. 22. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ha elmondom jönni fog rám és a barátomra az alaptalan beszólogatás. Próbálj következtetni a szövegből, ennyit tudok mondani :)

Barátommal legfeljebb 2 év múlva költözhetnénk össze. Én pedig megbízok benne, mikor azt mondja, hogy csak rám vár, és szerinte is szánalmas, ha valaki a távolság miatt csalja meg a párját. Előbb fog velem szakítani, minthogy megcsaljon :)

2012. júl. 22. 03:52
 10/12 Ilyent ***** válasza:

Te 14 éves vagy a barátod időseb nálad ő 20-23 szerintem

A szüleid ezért nem kedvelik.

Az a baj a barátod nem beszélgetett eleget a szüleiddel pedig ez a titok.

De már fújhatja ilyenkor késő beszélni.

A szülővel meg kell kedveltetni magadat.

2012. júl. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!