Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vegyem rá az apukámat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá az apukámat h megengedje h együtt aludjunk a barátommal?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok a barátom 18 éves és már fél éve együtt vagyunk. Aludtunk már együtt a szülők tudta nélkül de szeretnénk már végre úgy is h tudnak róla a szülők. Természetesen az ő szülei megengedik, sőt nekem anyukám is rábólintott a dologra, DE apu hajthatatlan. Sehogy se akarja megengedni h együtt aludjunk. Kérlek segítsetek :(


Ui.: ja és egyke vagyok szóval még nehezebb a helyzet.



2012. júl. 22. 14:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A hazudozás nem célravezető. Ellenben, ha éjjel nem lehet, hát akkor nappal, én tinilány koromban mindig úgy csináltam, csak hagynak benneteket kettesben. Persze így nem olyan jó, nem olyan önfeledt, ha attól kell rettegni, hogy mikor nyitnak rátok.
2012. júl. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"De volt már köztünk bizonyos testi kapcsolat, de én már úgy érzem h tovább akarok lépni!"


Mi volt az? Szüleid tudnak róla?

Igaza van a többi válaszolónak, hogy nem hazudj ha nem muszáj.

Próltad összeismertetni a barátodat a szüleiddel?

Ha sikerülne, és jobban megismernék, hogy megbizható akkor talán belemennének.

2012. júl. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Hát konkrét szexuális kapcsolaton kívül már minden volt.

És anyu mindenről tud sőt ő vitt el nőgyógyászhoz is és váltotta ki nekem a tabit. De apu semmiről sem tud.

Ismerik jól csak mint már mondtam apu szerint még fiatal vagyok. ez az egyetlen indoka :/

2012. júl. 22. 16:54
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy a farok nappal is feláll.. de most komolyan én ezt sose értettem, mintha nappal nem tudnátok szeretkezni..:D Ennyi erővel kettesben se maradhassatok, nem?:)
2012. júl. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ha egyszer már kijelentette, hogy nem, akkor azon nehéz változtatni.

Kérd meg anyukádat, hogy beszéljen vele. Talán bejön majd.

2012. szept. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok apát ismerek akik tudnak róla, hogy megdugták a lányát, de még egy apától sem hallottam azt "Jól van lányom, holnaptól dughatsz!"


De szerintem, te jó gyerek vagy, büszke lehet rád az apád. Lefeküdni meg majd csak lefogsz előbb-utóbb. De arra számíthatsz, hogy attól csak bonyolódni fog és nem egyszerűsödni a kapcsolatod és az életed.

2014. júl. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!