Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ő lenne az igazi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő lenne az igazi?

Figyelt kérdés

Én vagyok a fiú.

Először nem nagyon beszélgettünk, meg én másban voltam beleesve, azonban később beszélgettünk néha neten is. Amugy én nem vagyok konnyu eset, és az a csaj nekem nem is tetszett. Azonban egyre többet gondolok rá, és lehet már egyre kevésbé érdekel h tetszik-e vagy sem külsőre. Illetve én azt veszem észre h biztos járna velem. Figyel RAM, minden.

Ő lenne az igazi?



2012. júl. 23. 06:26
 1/8 anonim ***** válasza:
max egy ideig
2012. júl. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miert csak egy ideig?
2012. júl. 23. 07:53
 3/8 anonim ***** válasza:
hát mert minden elmúlik
2012. júl. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ja igy értem köszi a választ!


De akkor most valszleg ő az nem?

2012. júl. 23. 08:52
 5/8 Patrikhun72 válasza:
igen ő az
2012. júl. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Impulse válasza:
Az 1. válaszolónak igaza van. Jobb egyedül meghalni mint 20partner után rájönni, hogy a szerelem szart se ér.
2012. júl. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. júl. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ohhh az ilyen kérdésektől kiméljen minket az isten...

1. ha nem vagy biztos benne akkor valszeg nem ő lesz AZ

2. nem sokat tudtam kihámozni ebből a szép és összetett kérdésből

3. nehogy már egy internetes tanács mondja meg neked hogy ki az igazi !!! könyörgöm!

menj oda hozzá beszélgessetek és később elválik nem kell hogy az 1. barátnőd legyen a nagy ő...

2012. dec. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!