Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg szeret? Nehezemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szeret? Nehezemre esik elhinni.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a párom "túlságosan szeret"- legalábbis ezt állítja. Csupán másfél hete vagyunk együtt,(nem feküdtünk még le, de voltak dolgok....) és már azt mondja, hogy szerelmes, és nagyon szeret, és soha nem akar elengedni, meg csupa-csupa ilyen dolgokat, és egyfolytában mondogatja. Igen én is kedvelem, de valahogy egy 21 éves férfiről nehéz elhinnem, hogy másfél hét után így belém szeret. Mikor rákérdezek, hogy ezt komolyan gondolja-e, azt mondja hogy igen. Plusz azt is mondta, hogy olyat érez irántam már most, mint az előző barátnőivel csak hónapok után. Jól el vagyunk együtt, meg minden....de nekem akkor is TÚL hihetetlen. Szerintetek ez lehetséges, vagy azt hiszi, így kell bánni a nőkkel?

2012. júl. 25. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
elképzelhető:D
2012. júl. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

másfél hét után elég hihetetlen

kamuzik csak, azthiszi ha jól benyalja magát, te érzel majd úgy, ahogy ő "most"

2012. júl. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2: én is erre gyanakszom...
2012. júl. 25. 13:07
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kamuzik, inkább csak idióta.

Én is találkoztam ilyen csajjal, jobb minél előbb menekülni.

2012. júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem se komolyan mondja. Ha csak másfél ideje vagytok együtt.. az emberek még akkor sem mondják ki ennyi idő után, ha tényleg hasonlót éreznek.. akkor bizonygatunk valamit ennyire, ha el akarjuk hitetni a másikkal.. próbáld megbeszélni vele, valahogy szedd ki belőle, miért akarja ezt elhitetni
2012. júl. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
lehet, hogy te voltál az első, aki leszopta
2012. júl. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6/7 XDDD
2012. júl. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nyilván..... :)
2012. júl. 25. 13:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de rosszat sejtek. Szerintem a pasidban túlteng az a bizonyos birtoklási vágy; vagy attól tart, hogy esetleg te lennél a nagy Ő számára, és ezért betegesen ragaszkodik hozzád.
2012. júl. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szeretni vagy kívánni az 2 különböző dolog.

Kívánni vki az az, hogy szexelni akarsz vele. Szeretni pedig, pl. hogy lemész a boltba kenyérért, és veszel neki is vmit amit szeret, vagy tudod mi lenne jó neki a szülinapjára, vagy hova szeretne elutazni nyaralni stb. stb. Ezeket 1,5 hét alatt -értelemszerűen- vagy nagyon nehéz, vagy lehetetlen mind kitapasztalni. Szal inkább túlságosan akar téged.

Vagy még az is lehet, hogy az ön- és emberismeret oly fokán áll már most, hogy tudja te vagy az, akire egész -eddigi- életében várt/vágyott, és elkerülhetetlenül egy életre összetartoztok. De ennek -bár van- nagyon kicsi az esélye.

2012. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!