Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy nem voltál fülig szerelmes, de nagyon szeretted a másikat és idővel beérett a szerelem?

Figyelt kérdés
Valamiért nem tudtál szerelmes lenni, bármennyire is szerettek téged, és te is nagyon szereted a másikat.

2012. júl. 25. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
volt
2012. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
volt :)
2012. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen volt :)
2012. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
volt
2012. júl. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Látom, hülyén tettem fel a kérdést :)

Szóval akinek volt, az leírná hogyan történt? Az első négy válasz így igazából nem volt hasznos.

2012. júl. 25. 22:48
 6/8 anonim ***** válasza:

4 évig jártam egy osztályba egy lánnyal amég szinte mindennap találkoztunk addig nem is tudtam hogy szerelmes vagyok belé addig amég elment addig jó barátok voltunk aztán elment egy másik suliba és akkor jöttem rá hogy jelent nekem valamit.

Egy félévvel később találkoztam vele ujra és megmondtam neki hogy ő számomra több mint egy jó barát és ő zet mondta hogy ő is igy vélekedik rólam csak nem merte elmondani nehogy tönkre menjen a barátságunk de végül szerelem lett belőle szóval volt ilyen velem igen

Amúgy ez miért segít neked hogy ez leírtam neked?

2012. júl. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát, ez nem sokat segített, ilyen volt nekem is.
2012. júl. 28. 18:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor sajnálom hogy nem segítettem, de mire érdekel hogy másnak volt e már ilyen érzése?
2012. júl. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!