Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belém szeretett a "szeretőm"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szeretett a "szeretőm"?

Figyelt kérdés

Több mint fél éve van egy szeretőm,akivel heti rendszerességgel találkozunk.Sok közös programot csináltunk,többször együtt aludtunk..Tehát érzelmi alapja is volt.Én úgy éreztem szeretem,de bizonytalan voltam..Van felesége,de csak lakótársak...Elutazott most nemrég 2 hétre és nagyon kedves volt..Azt mondta sok minden átértékelődött és hiányoztam neki.Lehet,hogy kezdi komolyabban gondolni?Rosszindulatúak kíméljenek!Szerintetek belém szeretett úgy igazán?

22(L)és 40(F)



2012. júl. 26. 20:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem elég rég vagy a fórumon ahhoz, hogy tud a választ magadtól is!
2012. júl. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
60%
nem , de kezd. ha igazán beléd szeretett volna, akkor már rég nem az "átértékelődős" szöveggel jönne
2012. júl. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem értelek...Magyarázd ezt meg!!
2012. júl. 26. 20:48
 4/24 A kérdező kommentje:
És nem tudom a választ:((
2012. júl. 26. 20:48
 5/24 anonim ***** válasza:
73%
nem szerelmes még, de már nagyon rátévedt arra az útra. vagyis kezd beléd szeretni sztem
2012. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Hole Hunter ***** válasza:
72%

Szegénykém...elhitted ezt a lakótársas-válófélben dumát?

Addig lépj ki ebből, míg teljesen bele nem habarodsz. Amúgy sem lenne hosszú távú a kapcsolatotok...mire te 42, ő 60... Egy 42 éves nőnek homlok egyenest más igényei vannak, mint egy 60 éves pasinak. Kérlek gondolkozz kicsit!

2012. júl. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
52%

Ne légy naiv. :(

Mit kaphatsz egy 20 évvel idősebb pasitól? Szerelmet? Nem. Miért? Mert alapvetően nem egyeznek az elvárásaitok. Te akarsz valamit. Van egy bizonyos célod. (ha nincs akkor régen rossz) És neki is van egy bizonyos célja, ami már vagy megvalósított, vagy nem. De ez a két cél nagyon nem ugyanaz. Ő már lehet szeretne gyereket is (ha még nincs). De ha nem akkor egyszer majd te szeretnél, de addigra ő már vagy nem tud, vagy tud, csak épp nem éli meg a gyerek 18. szülinapját.

Szóval a kérdés, hogy beléd szeretett -e? Szerintem nem. Csak épp valami komolyabbat akar. Egy idős pasi mellett nagyon jól mutat egy fiatal csaj.

Semmi rosszindulat nem volt bennem...

2012. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Jelen helyzetben nem nagyon érdekel a kor,a körülmények...Egyenlőre úgy érzem,hogy jó vele!Bár az elég érdekes,hogy fél év alatt nem történt nagyobb érzelmi fellángolás..
2012. júl. 26. 20:58
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nincs gyereke és nem is nagyon törekszik rá,hogy legyen!Tényleg nagyon jó vele és igen naiv vagyok talán..de mégis feltudom mérni a helyzetet..Természetesen elgondolkodtam már ezeken..De nem tervezek a jövőre nézve..ahogy esik..
2012. júl. 26. 21:02
 10/24 anonim ***** válasza:
91%

Mint valami romantikus lányregényben.Szerintem van rá esély hogy beléd szeretett.Ezen az oldalon mindenki olyan felszínesen egysíkú,hogy azt mondja.:nem,nem lehet,ne éld bele magad stb.

Itt mindenkinek az a véleménye hogy"40-es fickó mint akarhat a 20-on éves csajtól,csak megd*gni,szórakozni,miközben az asszony nem tud semmiről."Itt majd megkapod hogy feldúltad egy család életét,számító ribanc vagy,meg a szeretőd biztos gazdag"

Na,ezekre a véleményekre nem kell adni.

Én simán el tudom képzelni hogy beléd szerethetett,mégha baráti/üzleti/szex kapcsolatnak is kezdődött.A korkülönbség ellenére a barátodnak lehetnek érzelmei.Annak is sok oka lehet hogy a feleségével él,és nem veled.Szerintem nem azért mert őt szereti feltétlen.Majd megkapod azt is hogy"ha igazán szeretne,már rég elvált volna a feleségétől.."Nem,szerintem nem kell ahhoz elválni,meg újra összeházasodni sem.Lehet a feleségének is jó így vmi miatt,lehet hogy csak érdek/üzlet,lehet hogy soha semmi komoly nem volt köztük,csupán így praktikusabb valami vagyon miatt.Sok oka lehet,nem sorolom,nem ismerlek titeket.Bár én fiatalabb vagyok tőled,sok ilyen történetű történetet olvastam,lehet én vagyok álmodozó,de szerintem akár valóság is lehet.Nem vagyok naiv.Egyébként ha csak a szükségletei kielégítésére kellenél minden téren,miért csinálna veled sok közös programot?Akkor max üzleti ebédekre,vacsorákra mennél vele,üzletből.Mindenképpen kedvel,de szerintem szeret is.Lehet hogy tartózkodó,sokat csalódott már,és nem akar beleugrani egy kapcsolatba.Jobb kötetlenül,nem?

2012. júl. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!