Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belém szeretett a "szeretőm"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szeretett a "szeretőm"?

Figyelt kérdés

Több mint fél éve van egy szeretőm,akivel heti rendszerességgel találkozunk.Sok közös programot csináltunk,többször együtt aludtunk..Tehát érzelmi alapja is volt.Én úgy éreztem szeretem,de bizonytalan voltam..Van felesége,de csak lakótársak...Elutazott most nemrég 2 hétre és nagyon kedves volt..Azt mondta sok minden átértékelődött és hiányoztam neki.Lehet,hogy kezdi komolyabban gondolni?Rosszindulatúak kíméljenek!Szerintetek belém szeretett úgy igazán?

22(L)és 40(F)



2012. júl. 26. 20:45
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Eltelt a kérdésem feltétele óta egy kis idő.Nos összeakar velem költözni:))De sajnos nem bízok benne..Egyébként hangsúlyozta,hogy szeret..
2012. aug. 21. 20:51
 22/24 anonim ***** válasza:
78%

lehet hogy kezd beléd szeretni

én is kifogtam egy 40 évest, el is vált. belém szerett, működött volna a dolog ha nem lettek volna más terveink. Én még suliba akartam járni ő meg gyereket szeretett volna.

így szépen elengedtük egymást :(

de ez a házassápártiság (mert elvett volna) nem korfüggő, úgy látom. 25 meg 30 éves pasi is akikkel utána jártam ugyanezt bejelentették. csak én még nem vagyok erre készen, ők meg kb. 1 max 2 évet adtak volna a dolognak

2012. aug. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Miert nem bizol meg benne?
2012. aug. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Csajozós,szereti a nőket..
2012. aug. 23. 17:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!