Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belém szeretett a "szeretőm"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szeretett a "szeretőm"?

Figyelt kérdés

Több mint fél éve van egy szeretőm,akivel heti rendszerességgel találkozunk.Sok közös programot csináltunk,többször együtt aludtunk..Tehát érzelmi alapja is volt.Én úgy éreztem szeretem,de bizonytalan voltam..Van felesége,de csak lakótársak...Elutazott most nemrég 2 hétre és nagyon kedves volt..Azt mondta sok minden átértékelődött és hiányoztam neki.Lehet,hogy kezdi komolyabban gondolni?Rosszindulatúak kíméljenek!Szerintetek belém szeretett úgy igazán?

22(L)és 40(F)



2012. júl. 26. 20:45
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Az utolsó!Ott a pont!!:)Köszönöm nagyon érett vagy,annak ellenére,hogy fiatal vagy!!!
2012. júl. 26. 21:10
 12/24 anonim ***** válasza:
40%
Próbálok lényegretörő lenni. Az anyukám több, mint 10 éve egy nős ember szeretője. A pasi szereti őt, de mégsem válik. Egyszerűen gyenge, másrészt önző is. Neki nagyon jó, hogy ott a biztos felesége, akivel talán a szex nem jó (vagy nincs), de együtt öregedtek meg, nem fogja elhagyni akkor sem, ha beteg lesz és már nem tud majd szexelni. Te is kb ilyen helyzetben vagy. Lehet, hogy szeret téged a férfi, de ha eddig nem vált el, akkor nem is fog. Te csinos vagy, új, valszeg jó a szex, de a pasinak megvan rá az oka, hogy a feleségével maradjon. Ne reménykedj, keress egy független és korban hozzád közelebb álló pasit.
2012. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem reménykedek,mert nem tervezek ennyire előre..Nem tudok tőle elszakadni!Ráadásul munkatársak vagyunk..
2012. júl. 26. 21:18
 14/24 omba ***** válasza:
78%

Hát bizony megeshet, ha csak sima szex-kapcsolat / barátságnak is indul, a "szerető" szó maga is kifejez egy érzelmi tartalmat, vagy lehetőséget.

Az életkornak meg semmi lényegi szerepe nincs az érzelmekben, de hát ezt te is tapasztalhatod! :)

2012. júl. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
82%
Én is voltam hasonló helyzetben. Együtt voltam egy pasival, aki mással járt. Hajtogattam, hogy én nem reménykedek, hogy nem vagyok szerelmes, meg hogy jó nekem így is. De igazából szerelmes voltam. Én is írtam erre az oldalra, hogy "vajon szeret-e?". És természetesen azt a választ vártam, hogy szeret. Te is ezt szeretnéd hallani. (és semmi rosszindulat nincs bennem) Csak vigyázz, nehogy becsapd magad. Lehet, hogy szeret téged a férfi, de megeshet, hogy ennek ellenére sosem fog felvállalni. Amúgy ha nem tervezel vele, akkor miért érdekel, hogy szeret, vagy sem? Szerintem, ha ezen agyalsz, az azt jelenti, hogy igen is gondolkozol közös jövőn.
2012. júl. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
23%

ebből a kérdésből ömlik a szar :-D

minden egyes mondatodból látszik mekkora egy gané ember vagy, gratulálok és sajnálom azokat, akik elég hülék hogy ezt elolvasták

2012. júl. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
23%
és a hozzászólók is ugyanolyan ótvar kis b tapló görények, rohadjatok meg, szánalom ez az egész
2012. júl. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Te meg látszik milyen egy hülye,műveletlen,írástudatlan tapló vagy!!:))))))
2012. júl. 29. 17:14
 19/24 anonim ***** válasza:
Most lehet fújni rám,de nem,nem szeretett Beléd.A szeretője vagy,nem a barátnője.Lényegi különbségek vannak.Akit szeretek,azt felvállalom,büszke vagyok rá,feladom miatta a saját kényelmemet,csak hogy Neki jó legyen.Te viszont maradtál a szeretői státuszban,és ott is leszel.Azt Te tudod,Neked ez megfelel-e.
2012. aug. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
A paromnak volt baratnoje, amikor megismerkedtunk. Nem kapcsolatnak indult az ismeretsegunk. De ugy alakult, hogy kerestuk egymas tarsasagat es mikor egymasba szerettunk, szakitott a baratnojevel miattam. Mert szeret. Es nem, nem erzem magam hibasnak, mert ha boldog lett volna a kapcsolataban, sosem johettem volna a kepbe!
2012. aug. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!