Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az igazi vagy nem? Összejöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igazi vagy nem? Összejöttem egy gyönyörű lánnyal, akiről úgy érzem, hogy egész életemben rá vágytam. De.

Figyelt kérdés
A testi hibái is gyönyörűek számomra. Ő az igazit látja bennem. Ezért nem értem, hogy miért van az, hogy valahogy mégsem stimmel a dolog részemről. Vannak bizonyos viselkedései, tulajdonságai, amik nem vészesek, de mégis zavarnak, idegesítenek. Általában feszültnek érzem magam, ha vele vagyok, pedig az első hónapokban még nem volt ilyen (amíg el nem kezdődött a suli). Most mondhatnám szimplán azt, hogy akkor nem ő az igazi. De akkor miért érzem azt, hogy kiskoromtól kezdve egész életemben őrá vágytam??? (Megjegyezném, hogy nem vagyok teljesen elégedett magammal. -Talán ez a baj?)

2012. júl. 28. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak a külseje miatt vagy még mindig vele, nem?
2012. júl. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mért mi az ami zavar?
2012. júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó lenne tisztázni magadban, hogy a saját alulértékeltséged miatt vagy csak vele (ti. úgy se kaphatsz jobbat, és félsz, hogy egyedül maradsz stb.), vagy tényleg szereted. A leírásod alapján elég ambivalensnek tűnik a dolog. Úgy tűnik, hogy azt is szereted benne, hogy szeret téged, és ez néha elég sokat tud nyomni a latba. Viszont, hogy egy kicsit zizi egy lány, az nem kizáró ok, és talán még érdekesebbé is teszi a dolgot. :-)

Nagy szerelem, 2 gyerek, 20 év házasság után is elválnak emberek, ezért 100%osan csak egy leélt közös élet után lehet azt mondani, hogy ő az igazi. Közben max. csak reménykedhetsz benne.

2012. júl. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!