Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhetne ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés
VAn egy lány aki 90 km-re lakik tőlem, de én benne lennék, hog járok vele. Múltkor már kicsit összejöttünk, találkoztunk háromszor. Aztán megismerkedett elég sok új pasival ott és eszébe se vagyok... Lehetne ebből komolyabb is vagy ebből nem sok lenne úgyse ekkora távolság lévén? 20 éves vagyok a lány pedig 16. Már 1 hete nem beszéltünk el van foglalva az új pasikkal akiket megismert és most eléggé elszállt magától. Nekem amúgy nagyon bejön a csaj, szeretnék vele járni a távolság ellenére.
2009. jún. 16. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd ezta kiscsajt,ha máár most nem érdekled ,más pasikkal foglalkoziok,akkor mita karsz töle?
2009. jún. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hat meg gyerek a csaj. Szerintem semmikeppen nem lenne komoly a kapcsolatotok, ha megis osszejonnetek. Szerintem ilyenekre ne pazarold az idot, es magadat sem.

Ezek azok a csajok, akik azt hiszik, hogy ok a vilag kozepe es minden pasit megtudnak maguknak szerezni. Ha te egy komoly kapcsolatot akarsz, akkor semmikeppen ne ezzel a lannyal probalkozz.

2009. jún. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
votl egy fium ki tőlem 120 kmre lakott és 2 hónapig csodás votl a kapcsolatunk 15 éves vagyok és anynira nagy volt a szerelem h leköltöztem oda hozzá ha meg azt meguntuk feljött ő ide.megoldhatu de ehhez 2 ember kell!
2009. jún. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15 évesen engem nem igen engedtek volna sehova költözni... válasz az előttem szólóhoz...
2009. jún. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát engem sem engedtek volna..:O
2009. okt. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!