Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az ha szerelmes vagyok egy olyan srácba akivel csak 3-4 alkalommal találkoztam, és azon belul is csak szex volt kozottunk?

Figyelt kérdés
Mert én nagyon aggódom,magam miatt, h mi van velem mert nem értem ezt az egészet!! Ja és még az is a gond,h kb 3 éve láttam utoljára, és azót nem tudom elfelejteni!!! Nem akart velem találkozni. Undorítónak tart engem. Most van neki barátnoje, de szerintetek megváltozhat még rólam a véleménye???? Végulis eltelt azóta 3 év!!

2012. aug. 2. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:

mért tart undorítónak?

Mert rólam megváltozott egy srác véleménye bár engem nem undorítónak tartott..de az más eset!történet..

2012. aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából ne tudom az okát. Ezt is jó lenne kideríteni, mert azóta teljesen depressziós vagyok. Onértékelési problémáim vannak!! Utálom magam, és a tukorbe se tudok belenézni:(((
2012. aug. 2. 19:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy nem vagy szerelmes csak magányos, és mivel vele - feltételezem - jól érezted magad, vágyódsz utána?

Most mondhatnám, hogy keress magadnak valaki mást aki segít elfelejteni őt, de ez nem ilyen egyszerű..és sablon szöveget meg nem akarok írni..

Hidd el tudom milyen érzés, mikor ácsingózol valaki után de őt már nem érdekled és te még mindig a régi emlékeken filózol...

Próbáld meg lefoglalni magad, keress hobbyt, stb. ...

Ezt főleg azért is mondom mert a srác már foglalt és így még nehezebb volna őt megszerezned.

Egyébként, mennyi idős vagy? És miért tart undorítónak???

2012. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De lehet. Sot biztos is vagyok abban, h magányos vagyok. Egész nap csak netezek meg ilyesmi. Nem mozdulok ki a szobábol sem, csak ha eszek meg cigizek.Még barátaim sincsenek akikkel tudnék beszélgetni. szerintetek hol lehetne ismerkedni?? Csak légyszi azt ne írjátok, h a neten!!! Amúgy 20 éves vagyok. Koszi.puszi
2012. aug. 2. 19:27
 5/6 anonim ***** válasza:
menj el buliba vagy valami szakkörre esetleg táncolni ott biztos ismerkedhetsz..
2012. aug. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hajaj, nekem is ugyanez a helyzet, évek múltán is visszatérnek ezek az emlékek... azt álmodom hogy újra szexelek a lánnyal, pedig 3-4 éve nem is láttam... és mikor reggel felkelek, egész nap az álom hatása alatt állok...
2012. aug. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!