Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Őrültség valakivel összeköltöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrültség valakivel összeköltözni a messzeség miatt a második találkozón?

Figyelt kérdés
Ha már több mint 1 éve tartsuk videoban a kapcsolatot.

2012. aug. 3. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Orbitálisan hatalmas őrültség.
2012. aug. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, őrültség. Hosszú távon nagyon hiányzik majd a randizós időszak....
2012. aug. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
IGEN
2012. aug. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

És hány ilyen őrültségből születik házasság...

Igazából van akik évekig várnak az összeköltözéssel, és amint összebútoroznak, jönnek rá: nem passzolnak.

A kapcsolatok így vagy úgy, de mindig is lutrik voltak.

Van, hogy a dolgok kikerülik a menetrendszert, de attól az még nem feltétlen a rosszat jelenti.

Te tudod. De azért legyen hova visszaköltöznöd.

2012. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1 éven keresztül videokapcsolat?


taps...elég béna magatartás, ha képes vagy 1 éven keresztül sehova tartó kapcsolatba bocsátkozni valakivel, noha 100000000000%, hogy a közelben is lenne valaki, akivel összejöhetnél. pl nem vetted észre még, hogy szexröl beszélni sokkal bátrabban teszik az emberek, ha van egy jokora távolság? Mert ha pl a szomszéd utcában lenne a lány, akkor ő is érezné a felelősséget, tudniillik, hogy ha mond valami "olyat", akkor aznap este csunyán megkurhatják.

2012. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
24 vagyok már kinőtem a randizásos ídőből. Nekem a lényeg az lenne ha már ölelhetném. De sajnos ez így csak táv kapcsolat.
2012. aug. 3. 14:12
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem nőttél ki! Én 26 évesen ismertem meg a férjemet, 2 hét után költöztünk össze, és most válunk! Többek között pont amiatt, hogy kimaradt a randizós időszak, nagyon hamar jött a belekényelmesedés, nem kellett soha "küzdenie" a kapcsolatért, mert mindent "készen kapott". Hosszú távon megbosszulja magát!

Most 37 éves vagyok, új kapcsolatban, és még most is kell a randizás, nagyon is kell!

2012. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom most mit gondoljak 2 külömböző dolgot látok van egy ember akivel beszélgetek és van a ti véleményetek. Az a baj hogy ezt csak tényleg én érzem és ti akármit mondhatok mivel csak kérdésemre válaszoltok.
2012. aug. 3. 14:16
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondják. Ez nem kapcsolat, csak alibikapcsolat. Könnyebb azt mondani, hogy van valakid, mint beismerni, hogy egyedül vagy, mint az ujjad. Amíg mások randiznak, te bámulod a képernyőt. Amíg mások beszélgetnek, te úgy kozmetikázod a leírtakat, ahogy akarod. (A másik fél is.) Amígy mások simongatják egymást, érzik a másik illatát, te egy fejhez beszélsz a monitoron. Amíg mások szexelnek, de magaddal csinálod.

Fogalmad sincs róla, milyen a másik... mondani pedig mindent lehet. Beleképzelni a másikba a vágyainkat pedig annál inkább, és annál nagyobb a csalódás.

Te egy év alatt 2-szer találkoztál a "pasiddal". Én 1 év alatt 300-szor. Icicpici különbség.

2012. aug. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Látom nem hiszel itt senkinek. Tudod mit, ugorj bele, próbáld ki milyen, csak aztán ne csodálkozz, ha szétcseszi a lelked.
2012. aug. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!