Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éve vagyunk együtt, rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve vagyunk együtt, rossz az, ha addig biztos nem tudunk összeköltözni, míg 3 évesek nem leszünk?

Figyelt kérdés

Szóval 2 évig még biztos nem, utána pedig ki tudja, hogy mikor.


Pénz az ok.

Származhat ebből bármilyen hátránya a kapcsolatnak szerintetek?

Hétvégente látjuk egymást, és még 2 évig is biztos, hogy így marad...


21 L 22 F


2012. máj. 8. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, így nehezebb dolgotok lesz. De a nehéz kezdet után is lehet szép kapcsolatotok.
2012. máj. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 reptail ***** válasza:
szerintem az összeköltözést em 3 évesen kezdik hanem inkább 23 :DD
2012. máj. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
reptail, látom szövegértés megy (Y)
2012. máj. 8. 19:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi sem tudunk korabban osszekoltozni, sot, nekunk meg van hatra masfel-ket ev, arra mar a 4. evunkben leszunk. Bar en fiatalabb vagyok, 17L, de a baratom pedig 20, de nem erzem ezt problemanak. Mi is csak hetvegente talalkozunk, de olyankor pentek-szombat-vasarnap egyutt vagyunk + a szunetek.

Szerintem nem az a fontos, hogy mikor koltoztok ossze, hanem. Hogy lassatok egymason, hogy komolyan gondoljatok, legyenek terveitek, pl hogy hol, milyen lesz a szonyeg, meg hasonlo aprosagok, hogy legyen feny az alagut vegen.

2012. máj. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kicsit erdekesre sikerult az utolso mondat, de talan erted, hogy mire gondolok:)
2012. máj. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!