Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megéri elmenni egy jóshoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri elmenni egy jóshoz ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A jövőmre vagyok kíváncsi. Távkapcsolatban vagyok, és kétségbe vagyok esve hogy szakít velem egyszer a barátnőm amibe belehalnék lelkileg.

2012. aug. 6. 03:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy megérné én egy olyan ember vagyok vagyis úgy gondolom hogy a kapcsolatotok csak rajtatok múlik es nem jó ha tudod a jövödet nem véletlen hogy nem mindenki tudja megjósólni a másik lehet hogy kifogsz egy kamu jóst:/

Szóval szerintem nem:)

2012. aug. 6. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha megerősítést kapsz akkor pozitív gondolataid lesznek. ha nem, akkor jobban kétségbe esel. az, h távkapcsban vagy még nem ok az aggodalomra.
2012. aug. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A jósnak biztos.
2012. aug. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem! A jövőt nem lehet meghatározni, mivel már egy számunkra értelmezhetetlenül kicsi időegységgel később is a jövőnek mérhetetlenül sok (de nem végtelen, ha azt vesszük figyelembe, hogy a világegyetem határai végesek) változata létezhet, amit a jelenben a legkisebb változás is befolyásolhat (már az is egy egészen más jövőt hozhat létre, ha pl. nem veszel meg egy terméket - a jövőben lehet, hogy miattad megy csődbe egy cég; persze ez egy kicsit eltúlzott példa). Ezt hívják kaotikus rendszernek, káosznak. A jós csak arra jó, hogy fizess érte, semmi többre.
2012. aug. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
En biztos nem mennek. Nem hiszek a josoknak. Es amugy is, ezen most miert gondolkozol? Egyszeruen elvezd hogy vele vagy, szeressed ameddig lehet. Hisz ki tugya? Lehet, hogy o az igazi. Es ne foglalkozzal aval, hogy mi hogyha... Evel csak elromtod az egeszed. Csak egy a biztos, es azok az erzeseid. Semmi masra ne oszpontosits.
2012. aug. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne menj semmilyen jóshoz! Ha félsz, hogy szakít veled, akkor inkább azon kéne lenned, hogy ez ne következzen be! Vedd kezedbe a dolgokat és mentsd a menthetőt!
2012. aug. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!