Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Várjak az (általam vélt)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak az (általam vélt) igazira, vagy próbáljam meg a friss ismeretséggel?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akibe szerelmes voltam/vagyok, nem jöttünk össze, mert különböző helyen laktunk, hetente csak 1-2x futottunk össze a munkahelyen, ráadásul "munkahelyi tintába ne mártsd a pennád", stb. Megvolt a vonzalom mindkét részről, közös hullámhossz, én beleestem, ő pedig véleményem szerint kicsit félénk, vagy nem tudom, mert nem nagyon tett direkt lépéseket irányomba. Lehet, hogy a munkahely miatt (felettesem volt), lehet hogy nem akart barátnőt, nem tudom.

Az új pasit pedig egy netes társkeresőn keresztül ismertem meg, teljesen összepasszolunk, legalábbis a leírtak alapján, mert személyesen még nem találkoztunk, de már jó ideje levelezünk és eléggé rám van indulva. Ő egy harmadik városban él, úgyhogy főleg a távolság és ilyen-olyan teendők miatt nem találkoztunk még.

Viszont! Az első pasi ősztől nem lesz felettesem, mert átszervezések lesznek és választhatok, hogy ott maradok abban a városban, ahol Mr. Igazi lakik, vaaaagy átmegyek abba a városba, ahol a netes pasi lakik. A távolságot tehát meg lehetne oldani mindkét esetben, az nem okozna többé problémát.

Kérdés, hogy most mit csináljak...? Várjak kitartóan arra a pasira, akibe már hónapok óta bele vagyok esve? Most végre esélyem lesz közelebb kerülni hozzá, mint valaha, hiszen azok a gátak, amelyek eddig visszatartottak, el fognak hárulni!

Vagy legyek nyitott és próbáljam meg a kapcsolatot azzal a pasival, akivel neten keresztül kötöttem ismeretséget és aki jelezte, hogy szívesen lenne a párom?

Segítsen valaki! :D



2012. aug. 6. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:

A munkatársad már lépett volna, ha annyira szeretett volna. Szerintem ne pazarold rá az idődet, és adj esélyt az új pasinak. Max nem jön össze, aztán marad minden a régiben.


24/n

2012. aug. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 okoska31 ***** válasza:

szerintem sem az nem lett volna gát a nagy szerelmed részéről, ha ő is ugyanúgy vonzódna hozzád, hogy egy helyen dolgoztak, sem pedig a társkeresős részéről, hogy nem egy helyen vagytok -azaz már találkoztál volna vele személyesen.


Én egy harmadikra szavazok.

2012. aug. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, de ne várj az igazira, mert ilyenkor járnak úgy a nők, h senki se néz ki elég jól nekik, aztán végül egyedül maradnak.
2012. aug. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, megfontolom!
2012. aug. 6. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!