Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Idősebb férfiak! Tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb férfiak! Tudnátok szeretni egy nálatoknál 20,30 évvel fiatalabb lányt? Komolyan gondolnátok vele?

Figyelt kérdés
16 éves,komoly,különc,koraérett lány vagyok,az emberek csinosnak tartanak.Nagyon visszahúzódó vagyok,sosem járok el otthonról sehova,mert engem nem vonz a szórakozás és a bulizás.Akartak már járni velem,én azonban nem akartam csak azért járni valakivel,hogy nekem is legyen barátom,hogy "ne lógjak ki a sorból". Igazából a korombeli fiúk egyáltalán nem érdekelnek,de ők sem mutatnak túlzott érdeklődést irántam.Szerintem "félnek" tőlem,mert nem vagyok a zsánerük,nem vagyok egy agyatlan,könnyűvérű ribanc.Imádok olvasni,imádom a történelmet,az irodalmat,a komolyzenét, csupa olyan téma érdekel,amiről a kortársaimnak fogalmuk sincs. Mindig is a nálamnál jóval idősebb férfiak érdekeltek.A korombeli fiúk gyerekesek, idétlenek,buták és csöppet sem férfiasak.Csak olyan férfibe tudnék beleszeretni,akire fel tudok nézni,viszont ezekben a szánalmas kisfiúkban nincs semmi,ami csodálatot váltana ki belőlem!Ellenben az érett férfiak annyira mások: vonzóak,határozottak,lovagiasak,figyelmesek.Legalábbis szeretném ezt hinni:-)Nagyon szeretnék szerelmes lenni és rajongani valakiért,csak én otthonülős-típus vagyok,így nincs alkalmam találkozni azzal a Valakivel.És félek,vajon ő komolyan venne,a fiatal korom ellenére?

2012. aug. 8. 01:26
1 2 3
 21/27 Anna333 válasza:
95%

Vicces, hogy az emberek milyen rosszindulatúak tudnak lenni, ha valaki nem olyan, mint az átlag...



Kedves Író,


Én teljesen magamra ismertem a soraidből. Én is ilyen személyiségű ember voltam / vagyok / leszek. Szerintem nem tinédzserdac szól belőled.

Úgy vélem az, hogy egy 20-30 évvel idősebb férfit tudsz elképzelni magad mellé, teljesen érthető.

De elsősorban a legfontosabb, hogy ez személyiségfüggő. Sok harmincas, ötvenes vagy akár hetvenes éveiben járó pasi viselkedik gyerekként és sok fiatal srác tud viselkedni felnőttként. (Persze ez nőkkel is így van - jelentem ki, mielőtt valaki valami pasigyűlölő feministának néz...)

Továbbá sajnos az is elképzelhető, hogy a férfiak szívesen kihasználnak egy fiatal lányt. - Ezt kétségtelenül tudni, érezni fogod, mert a szerelem olyan dolog, amit nem lehet megjátszani. A szerelem egy nagyszerű lehetőség, amit ha jön, meg kell ragadni, bele kell mártózni, s ha lehet, meg kell tartani (ha pedig nem jön össze, akkor el kell engedni.)

Rövid gondolatsorom konklúziójául pedig csak annyit írnék: egy párkapcsolat nem a kortól, hanem az érzelmi érettségtől függ.


Üdvözlettel,

Anna

2012. aug. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
25%

Én 36 éves vagyok, nem kezdenék egy 16 éves kislánnyal. Hiszen te még nagykorú sem vagy. A gondolataid amúgy nagyfokú éretlenségről árulkodnak.:) Hidd el, jó lesz neked egy huszonegypár éves srác is, csak találd meg a megfelelőt.


A 30 fölöttiek java része pedig csak megdugni akarna, ne legyenek illúzióid.

2012. aug. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
28%
21: Ó igen, az érzelmi érettség. "ezek a szánalmas kisfiúk", "nem vonz a szórakozás meg a bulizás". És nagyon visszahúzódú is. Ez nem érettség, ez alulérettség, egy konkrét álomvilágban él a kérdező, aki egyébként valszeg ki se mozdul otthonról, csak könyvekből ismeri a valóságot. Az érett férfiakról való fantáziálás helyett egy kis szerénységet kéne tanulni, és kimozdulni otthonról, szerezni, barátokat, barátnőket.
2012. aug. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 omba ***** válasza:

A világon mindenre van példa, erre is.

Nyilván van gyakoriság, meg valószínűség is a világon, de a kor korántsem az meghatározó tényező az életben.

Sok mindent befolyásol, de nem dönt el semmit.

A szerelem, meg nem ismer határokat, - semmiben!

2012. aug. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
42%
Ennyi idősen én is komolyabbnak gondoltam magamat a többieknél, most 25 évesen vissza gondolva ez teljesen nem állja meg a helyét. Attól, hogy nem jársz szórakozni és nem csinálsz hülyeségeket otthon magad, attól még nem vagy érettebb náluk.
2012. aug. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit ismerős a helyzeted,én is elég introvertált vagyok.Előlem is menekülnek a kortársak,de van barátnőm,aki velem egykorú és ő tényleg érettebb a koránál még gondolkodásban is,nem úgy mint én.
2012. nov. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt így nem lehet eldönteni. Egy kicsit kívülállónak tűnsz,ugyanakkor a tipikus tini is szól belőled. A környezetedben élők nem félnek tőled, hanem valószínűleg unalmasnak találnak.Ez a generáció eléggé széleskörű. Ha az ember kicsit is másabb az átlagnál, nem jelenti azt,hogy érett,csupán más az érdeklődési köre (férfiak/fiúk terén is!). Fontold meg úgy igazán,ha annyira érettnek érzed magad, hogy tulajdonképpen akkor miért is vagy koraérett? 15/L
2015. jan. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!