Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Idősebb férfiak! Tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb férfiak! Tudnátok szeretni egy nálatoknál 20,30 évvel fiatalabb lányt? Komolyan gondolnátok vele?

Figyelt kérdés
16 éves,komoly,különc,koraérett lány vagyok,az emberek csinosnak tartanak.Nagyon visszahúzódó vagyok,sosem járok el otthonról sehova,mert engem nem vonz a szórakozás és a bulizás.Akartak már járni velem,én azonban nem akartam csak azért járni valakivel,hogy nekem is legyen barátom,hogy "ne lógjak ki a sorból". Igazából a korombeli fiúk egyáltalán nem érdekelnek,de ők sem mutatnak túlzott érdeklődést irántam.Szerintem "félnek" tőlem,mert nem vagyok a zsánerük,nem vagyok egy agyatlan,könnyűvérű ribanc.Imádok olvasni,imádom a történelmet,az irodalmat,a komolyzenét, csupa olyan téma érdekel,amiről a kortársaimnak fogalmuk sincs. Mindig is a nálamnál jóval idősebb férfiak érdekeltek.A korombeli fiúk gyerekesek, idétlenek,buták és csöppet sem férfiasak.Csak olyan férfibe tudnék beleszeretni,akire fel tudok nézni,viszont ezekben a szánalmas kisfiúkban nincs semmi,ami csodálatot váltana ki belőlem!Ellenben az érett férfiak annyira mások: vonzóak,határozottak,lovagiasak,figyelmesek.Legalábbis szeretném ezt hinni:-)Nagyon szeretnék szerelmes lenni és rajongani valakiért,csak én otthonülős-típus vagyok,így nincs alkalmam találkozni azzal a Valakivel.És félek,vajon ő komolyan venne,a fiatal korom ellenére?

2012. aug. 8. 01:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kiegészíteném annyival, hogy 18 év felett is kevés az "érett" lány/fiú, 20 év felett kezdhetünk érettségről beszélni, jó esetben, szerény véleményem szerint.
2012. aug. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
63%

Jah, az előbb szólóknak igazuk van, ami nekem a kérdésből lejött: "félnek tőlem"-valami hiba van benned, amit a korodbeli fiúkra próbálsz áthárítani, elég átlátszóan, "szánalmas kisfiúkban"-sokszor elutasítottak, ezért is másokat okolsz, "az érett férfiak annyira mások"-naív vagy, "csupa olyan téma érdekel, amiről a kortársaimnak fogalmuk sincs"-és sznob(emellett nem kicsit beképzelt).

Valójában csodálkoznák is, ha a korodbeli fiúk egyáltalán szóba állnának veled.

2012. aug. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Mókusgyilkos ***** válasza:
ha csak játszani szeretsz a zongorán akkor sznob vagy ha meg is hajtanál rajta 1 szimpatikus csajt akk szimplán te vagy A TOD.
2012. aug. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
11%
Neked valszeg kisebbrendűségi érzésed van, megfejelve egy kis apakomplexussal. Feltételezem, egyke vagy.
2012. aug. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
7%
Ha nem volnál ilyen beképzelt és nagyravágyó akkor biztos hogy tudna szeretni bármilyen korosztály. 16/L
2012. aug. 8. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
*előző vagyok és bocsi hogy lányként irtam
2012. aug. 8. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%

igaza van minden előttem szólónak...apakomlexus, beképzeltség, éretlenség...stb...

most vagy benne a dac korszakba, a kamaszságba....teljesen normális, ha azt hiszed hogy te más vagy, te különb vagy stb...ennyi idősen mindenki azt hiszi...hidd el pár év s mint ahogy előttem is megírták röhögni fogsz ezen hogy "Úristen milyen kis h*lye voltam"...;) Én tudom, én is azt hittem ennyi idősen hogy más vagyok, én se jártam bulizni (bár nem is engedtek 18-ig) de nem is hiányzott...magamnak való voltam...és láss csodát, megtaláltam akit kerestem és már 5 éve együtt vagyunk...:)


csak bírd kivárni míg találsz egy KORBAN hozzád illőt és meglátod hogy nem is kell a "pótapa"...;) A 20-30 év az rengeteg, gondolj csak bele...te vagy 16 Ő 46...neagyjisten összejönne veled, 20 évesen szülsz neki akkor Ő már 50...a gyerek 18 lesz Ő 68...azt akarod hogy azt higgyék hogy a nagyapja?? vagy éppenséggel meg se érje hogy a gyereke 18 lesz??


kicsit mérlegelni kicsilány...nagyon fiatal vagy még ilyen "nagy" dolgokhoz...


járj ki, nyitott szemmel, ismerkedj stb...


N23

2012. aug. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Tudnám szeretni, de csak ha nem egy bőgőmasina. Ja és no szex.


21F :D

2012. aug. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Ez emberfüggő. Én pl. komolyan vennélek. De feltétel, hogy egymásba szeressünk.
2012. aug. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Igen, csak ez valószínű így vagy úgy fájdalmas eset
2012. aug. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!