Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinigond? Nagyon rossz. :/

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és még soha nem volt barátom. ez egyáltalán nem baj, nem panaszkodni akarok. de mintha a sors is így akarná.Jó, imádom a fiús dolgokat:kocsikat,focit,nem igazán sminkelem magam, imádok horgászni és úgy havonta elesek jópárszor ezért a lábam tiszta seb. Lehet hogy csak barátnak gondolnak? A kinézetem pedig: se kövér, se vékony, annyi hajam van mint az égen a csilag, viszont a combom vastag(abb).

2012. aug. 5. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:
elárulnád mit akarsz?
2012. aug. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
pasit akarna ha nem lenne világos. figyelj. ne erőltesd. majd jön ha jönnie kell...15 évesen amúgy is fiatal vagy, attól még, hogy manapság már a 13 évesek is fűvel-fával, attól még nem kell mindenkinek az ő példájukat követni. Majd lesz valaki idővel. Nyugi. Nem maradsz te sem egyedül.
2012. aug. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Most én azt akarom kérdezni,h a kérdés az,h tinigond-e? .. lol. Ja tinigond,ha ez a kérdés.
2012. aug. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 RaksashaGirl ***** válasza:

Neked is eljön az igazi. Stílusra a focit leszámítva ugyanaz áll rám mint rád, mégis, 13 évesen összetalálkoztam a jelenlegi pasimmal :) Igen, jelenlegi, most lesz a 2. évfordulónk. :D

Szóval csak hajrá, várd csak ki. :) Semmi gond azzal ha fiús a csaj, ők a legjobbak, hiszen vele a pasi kiélheti magát, mintha haverokkal lenne, kockulni, focizni, ökörködni... Nem pedig a bevásárlószatyrokat, ruhákat cipelgeti, meg vár órákat arra hogy a csaj kivakolja magát ;)

Éljenek a fiús lányok! :D

Neked pedig sok sikert, remélem nemsokára összejön! ^^

2012. aug. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 RaksashaGirl ***** válasza:

Szóval a trollokra és kötekedőkre meg ne figyelj. :) Eljön majd a te időd is. Lehet, hogy előbb, lehet, hogy utóbb. De el fog jönni ;) Kereshetsz is, mondjuk nézd össze kik azok akik tetszenek, lenne náluk esélyed, és akár kezdeményezhetsz is, nekem bevált. :) A tévhitekkel ellentétben sok mai pasi elég nyuszi ahhoz hogy bármit is bevalljon.. Szóval ha a leendő pasid egy nap előtted kezdi keresni a plüssmaciját, ne röhögd ki, inkább segíts neki, mert alapból ezt tuti nem mondta volna..

Nagyon félnek a beégéstől.. :P (Tapasztalat ^^)

2012. aug. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem is kell megtanulnod fogalmazni mivel a többiek sem tudnak így megértik.
2012. aug. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 RaksashaGirl ***** válasza:

Kedves és Mélyen Tisztelt Előttem Válaszoló!

Attól, mert te annyira gyík vagy, hogy nem érted amit le akar írni, és amit még egy válaszoló átfogalmazott neked, még nem kell pattogni, mint bolha a kutyában. Ha feltűnési viszketegséged van, ajánlom hogy az "f" betűt vedd el az elejéről. Sokaknak jót tennél vele ^^

Vödröt is adhatok, hogy elhordd magad, vagy csak tégy úgy, mint a vécé és dugulj el!

Köszöneeet! :P Ha meg segíteni nem tudsz, kuss. Jelenthetsz nyugodtan, már megszoktam hogy folyton tiltva vagyok. Legutóbb csak azért tiltottak le, mert 14 éves létemre le mertem oltani egy tizenhat éves srácot mikor annyira jajjdemenő volt. Ennek két éve. Most kezdem újra a GYKzást. De lehet, hogy az olyanoknak hála, mint amilyen te is vagy, megint abbahagyom, hiába van egy agy nevezetű képződmény a fejemben, sok itteni "lakossal" ellentétben. :'D

2012. aug. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én meg nem szeretem amiket te igen :D Am meg nőiesen öltözködj stb. kicsit fogyj le optimális szintre ha kivér vagy, vagy mondjuk tedd nagy duplacopfba a hajad, amivel jelzed hogy "hahó csajszika vagyok " vágod? :DDD

f18

2012. aug. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem a pasik sokkal jobban bírják a magad fajta csajokat, akik lazák és sportosak, mint azokat, akik olyanok, mint Paris Hilton: nyafogósak, hisztisek, és sikítoznak, ha egy sárfolt megy a cipőjükre. Nyugodj meg, úgyis megtalál majd valaki, aki az ilyen laza lányokat szereti mint te. Sok sikert :)
2014. aug. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!