Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottatok már így? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már így? Nagyon rossz volt?

Figyelt kérdés
Én még mindig szerelmes vagyok a barátomba de megszokássá vált és ő már nem szeret tudom ,szakítani fogok vele de ez így nagyon rossz lesz hogy még szeretem de szakítok?ti nektek mennyire volt nehéz utána? és több éve vagyunk együtt
2012. aug. 10. 14:05
 1/8 okoska31 ***** válasza:
100%

B*szki, WOMAN, NE TE DÖNTSD MÁR EL, HOGY SZERET-E A MÁSIK!


HA NEM SZERET, MAJD Ő SZAKÍT!


Addig meg maradjál nyugton a seggeden, és örüljetek egymásnak.

2012. aug. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáld vele megbeszélni, hogy vajon mit rontottatok el és ha úgy van, akkor dűlőre jutni együtt. Mégiscsak egy többéves kapsolatról van szó. Mért vagy annyira biztos benne, hogy nem szeret?
2012. aug. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na, most az egyszer okosat mondott Okoska! :)
2012. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miből gondolod,hogy nem szeret?

Kicsit kifejthetnéd.

2012. aug. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem lehet vele megbeszélni azzal letudja hogy én hülyeségeket beszélek.. mikor annyira látszik rajta h nem szeret.
2012. aug. 10. 14:15
 6/8 anonim ***** válasza:
én csikartam már így ki szakítást. én is láttam, éreztem,hogy valami nem oké csak a másik nem akart még szólni, merth hátha megváltozik ez...de ha nem szeretnek azt érzed és az nagyon rossz. utána egy hónapig csak sírtam, szenvedtem, de végülis túljutottam rajta! ma már egyáltalán nem bánom van új barátom aki nagyon rendes velem és érzem, hogy fontos vagyok neki!:)
2012. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor hagyd el. De előtte csinálj egy pro és kontrát. Általában ez segít. Te döntésed, hogy szenvedsz tovább egy rossz kapcsolatba, vagy szenvedsz 2 hónapig egyedül, de aztán újult erővel pasizol és full boldog vagy szingliként is.
2012. aug. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kleo25 ***** válasza:
Hátha bemagyarázod magadnak, ha nem mondta akkor nem is tudhatod hogy szeret-e vagy sem hasra ütés szerűen ezt nem lehet eldönteni.
2012. aug. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!