Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2 év után elhagyott a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év után elhagyott a barátom, nem tudom mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Kicsit több, mint két éve voltunk együtt, de egy hete szakított velem.

Nem akar már velem lenni, elég volt neki, stb stb.

2 év...rengeteg közös élményünk van, csodás pillanataink voltak minden egyes nap és valóban a végére többet veszekedtünk és kicsit ellaposodott a dolog, de javítani próbáltunk mindketten, amikor hirtelen előállt azzal, hogy véget vet ennek.


Úgy ismertem megm, hogy a legjobb barátom volt egyben, lelkitársak voltunk.


Nagyon szeretném tudni, mi van vele de amióta szakított, felém se néz. PEdig szeretne velem jóban lenni.


Ja ésm ég valami:



Normális dolog a szakítást félbeszakítani 2 év után azzal, hogy neki most mennie kell buliban várják?

Szerintem nem ezt érdemeltem.

NEm is keres, ez azt jelenti, hogy nem is érdeklem már,igaz? Semmi esélyünk a jövőben?



Egy elkeseredett lány



2012. aug. 12. 17:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Hiba volt az összes kapcsolatodat elvetni, meg az egyéni dolgaidat. Én fiú szemszögből írom, engem zavar, ha egy csajnak nincsenek önálló dolgai/programjai/barátai. Legyünk együtt, bulizzunk együtt, de attól még néha kell, hogy én is menjek nélküle valahova és igenis ő is menjen nélkülem valahova. Előző barátnőmmel 2icsivel tovább bírtuk mint két év, ott ez is egy nagy probléma volt, meg sok más dolog is. Szerintem ott ő is hamar túltette magát a dolgokon. Mostani barátnőmmel 3 éve vagyunk együtt lassan, van sok veszekedés meg gond, de általában meg tudjuk oldani és amikor minden oké akkor nagyon jók a dolgok. Ha már egyszer túllépett rajtad, akkor ne erőltesd szerintem, próbálj keresni hobbit, visszaszerezni régi barátokat és idővel jön majd egy másik kapcsolat is ne aggódj.


21F

2012. aug. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
81%
Sose értettem,h egyesek,h tudnak igy lezárni éveket. Ha ö már nem is érez kötödést, adhatna annyi tiszteletet,h normálisan szakit a másikkal. Rettenetesen sajnálom, sejtem mit érzel, de túl kell lépned igy. Legalább megutálod, igy talán könnyebb lesz:D
2012. aug. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
82%

"Ha ö már nem is érez kötödést, adhatna annyi tiszteletet,h normálisan szakit a másikkal."


Te ezen a bolygón élsz még? Ennek semmi köze a tisztelethez. Elválni csak egyszer lehet de akkor végleg. Az ember csak akkor felejt ha nem emlékezteti semmi a múlt sérelmeire máskülönben nem fog tovább élni. Mindig a másikra haragszunk mert nem olyan vagy nem olyanná vált, amilyennek elképzeltük. Az élet nem arra való, hogy mindig csak jól járjunk és mindig boldogok legyünk.... van ilyen? Dehogy van!

2012. aug. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
18:38-as válaszoló írta szerintem a legértelmesebb dolgokat... az egy dolog, hogy tényleg durva, h két év után így lett vége, de az o helyében én sem keresném már a szakítás után a társaságod... legalábbis egy jó ideig biztos, hogy nem. Azért kerül téged mert valószinűleg tudja, h köcsög volt, de azzal csak még jobban nehezitené a te dolgod is meg a sajátját is ha friss szakitás után tartanátok a kapcsolatot. Én jelenleg még kapcsolatban élek de a mi kapcsolatunk sem már a régi de még próbálkozunk. Nekem még az volt a szerencsém, h én időben rá jöttem, h nem szabad hanyagolni a barátokat mert sajnos majdnem mindenki bele esik ebbe a hibába, h a párja miatt úgymond teljesen átalakitja az életét...
2012. aug. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
62%
13/14-es elválni lehet igy is, meg úgy is. Ha szerették egymást, és márpedig az jött le, érdekelje már legalább emberileg. Az én pasim is szakitott velem, és érdekelte h élem meg, h érzem magam. 2év, nem 3 hét volt a kérdezö kapcsolata se.
2012. aug. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Épp ez bánt, hogy azt hittem ő is ugyanúgy van velem, mint én vele. Én különlegesnek tartok őt, fatntasztikus ember és nagyon szeretem. Sosem szakítottam volna vele így. Legalább egy egész estés beszélgetést érdemeltem volna, hogy rendesen lezárhassam magamban. Most meg csalódott és értetlen vagyok és ez a legrosszabb:(
2012. aug. 12. 20:11
 17/22 anonim ***** válasza:

A 13.


"13/14-es elválni lehet igy is, meg úgy is"


Elválni csak egyféleképpen lehet. A foghúzás is nagy fáj de elviselhető. De ha mindig húznának rajta egy kicsit abba beleőrülne az ember. Még nem látod be, de a barátod a legkorrektebb és a legtisztességesebb dolgot tette veled mégpedig: nem vett el tőled még többet abból, ami a legértékesebb az életedben: AZ IDŐT! Felvállalta, hogy nem fektet energiát a kapcsolatba és elfogadta, hogy elmúlt, és aki a múltban él az nem lesz soha boldog. Csalódás az élet részét képezi, az élet mindig a két véglet között inog aki a párkapcsolatban a nagy boldogságban élt előbb vagy utóbb elhozza a nagy csalódást is de minek éljünk apró örömökért. Megéri? Dehogy éri! Azok a külsőségek, amik csak ideig óráig adnak látszólagos örömöt. A szakítást mindig azok viselik el a legnehezebben, akik körül nincsenek ott a barátok, akik felsegítik a padlóról… és a barátot csak felnőtt korra kezdi becsülni az ember amikor már nincs…. és akkor nagyon szegény az ember!


Azok az emberek, akik szakítás után a másikra haragszanak, mert elhagyott azok önző és gyerekes viselkedésű emberek. És csak magukat sajnáltatják évekig, hogy mi lesz most velem? Hogy élem ezt túl? Mihez kezdjek én? Miközben elmegy az életük legszebb része…. Sok embernek bele kéne vésni a tudatába, hogy AZ EMBER NEM TULAJDON! Se a gyerek, se a férje és egy párkapcsolat mindig két emberen fog múlik. Senki nem mondta, hogy egy kapcsolat örökké tart. Nincs ilyen. Minden kapcsolat megromlik egyszer a kérdés az, hogy van-e közös út, hogy érdemes legyen megjavítani.

2012. aug. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
75%

Elválni nem csak egy félképpen lehet, ez baromság.

A szakítás, az szakítás, el kell fogadni az igaz, de le lehet zárni normálisan is egy kapcsolatot, nem csak kutyafuttában.


A szakítás csak az érzéketlen embereket nem viseli meg.

A kérdező nem hiszem, hogy haragszik a volt párjára, hisz azt írja, hogy szereti, és egy fantasztikus ember. Csak nem érti, hogy miért így szakított vele, ezért csalódott.

Nem mindenki képes rá, hogy azonnal elfogadja azt, hogy 2 évig együtt voltak, és egyik percről a másikra kisétál az életéből a másik, esetleg úgy, hogy meg sem beszélték rendesen a dolgaikat.

A szakítás, mindenképp fáj, és rossz, de a kérdezőnek könnyebb lenne egy kicsit, ha átbeszélik a dolgaikat, és nem úgy rázza le, mintha nem is lett volna közük egymáshoz, és attól a perctől kezdve közömbös lett volna neki.

Vagy a férfiak úgy működnek, hogy kikapcsolják azt a gombot magukon?


Abban egyet értek, hogy szakítás után már nem kell tartani a kapcsolatot, ami nem azt jelenti, ha véletlen összefutnak, akkor átnéztek egymáson.

2012. aug. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, erre is reagálj kérlek, ha már olyan okos vagy, mert ezt nem elemezted ki: " Ha szerették egymást, és márpedig az jött le, érdekelje már legalább emberileg. Az én pasim is szakitott velem, és érdekelte h élem meg, h érzem magam. 2év, nem 3 hét volt a kérdezö kapcsolata se" Mert erröl egy szót se irtál, csak nyomod a rizsát. Ki mondta,h önzö módon nem engedné el? Itt arról van szó,h egy estés beszélgetést elvárt volna,h KÖNNYEBB LEGYEN NEKI FELDOLGOZNIA". Ennyi.
2012. aug. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
17/19-esnek szólt a hsz-em:)
2012. aug. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!