Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2 év után elhagyott a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év után elhagyott a barátom, nem tudom mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Kicsit több, mint két éve voltunk együtt, de egy hete szakított velem.

Nem akar már velem lenni, elég volt neki, stb stb.

2 év...rengeteg közös élményünk van, csodás pillanataink voltak minden egyes nap és valóban a végére többet veszekedtünk és kicsit ellaposodott a dolog, de javítani próbáltunk mindketten, amikor hirtelen előállt azzal, hogy véget vet ennek.


Úgy ismertem megm, hogy a legjobb barátom volt egyben, lelkitársak voltunk.


Nagyon szeretném tudni, mi van vele de amióta szakított, felém se néz. PEdig szeretne velem jóban lenni.


Ja ésm ég valami:



Normális dolog a szakítást félbeszakítani 2 év után azzal, hogy neki most mennie kell buliban várják?

Szerintem nem ezt érdemeltem.

NEm is keres, ez azt jelenti, hogy nem is érdeklem már,igaz? Semmi esélyünk a jövőben?



Egy elkeseredett lány



2012. aug. 12. 17:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Na még egyszer:D Szóval 17/20-asnak reagáltam, bocsi:D
2012. aug. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Nem érzem korrektnek, ahogy szakított velem és nem is fogom soha.

Csak arra tudok gondolni, hogy megtetszett neki valaki más, hiszen nem egy érzéketlen ember mégsem viseli meg a dolog akármennyire is volt rossz a vége a kapcsolatunknak.

2012. aug. 14. 01:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!