Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összeköltözne velem így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözne velem így?

Figyelt kérdés
A szeretőm(nevezzük így),bár sok közös programot csinálunk és elmélyült a kapcsolat is,még mindig a feleségével él,akivel már csak lakótársak!Mostanában egyre érzelmesebb sms-eket kapok tőle..Rákérdeztem végre,hogy mit érez irántam.Ő azt válaszolta,hogy szeretlek.Szerintetek tényleg szeret?Velem akar lenni,folyton én járok a fejében,hiányzom neki és ehhez hasonló üzeneteket kapok.

2012. aug. 13. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem ismerjük egyikőtöket se...se a körülményt...honnan tudnánk?
2012. aug. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ez mindig nehéz ügy szerintem. Azért a szeretői státuszban nincsenek hétköznapi gondok és többek között ezért is szép. Kérdés h a válásnál mit kéne feladnia. Ez elég összetett dolog mint sem hogy ennyiből válaszolni lehessen rá
2012. aug. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 ASOT ***** válasza:

Ezeket csak mondja!

A szavakkal könnyű dobálózni, de megtenni azt amit jelentenek, arra már kevesen képesek.

Házas a pasi...nem túl jó...Ha van gyerek is akkro ne sok reményt fűzz hozzá, vagy max eltelnek majd hosszú évek és nem lesz semmi, és rájössz h elb@sztál hosszú éveket.


Nem tudom h valójában mennyire szerethet téged ez a pasi, mert lehet h csak mondvacsinált dolog mert kell neki egy plussz.


A helyedben hagynék neki 3 hónapot. Ha nincs gyereke, akkor költözzön oda hozzád szépen.

Ha van gyereke akkor necces de van 30% esélyed.


Na mindegy én 3 hónapot adnék neki.

2012. aug. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor máshogy:Belém szeretett!Hajlandó lenne válni?
2012. aug. 13. 19:30
 5/11 A kérdező kommentje:
Nincs gyerek..ha lenne nem tartanánk itt!Nem mentem volna akkor bele!!Nem köti őket semmi össze,csak a lakás!
2012. aug. 13. 19:32
 6/11 anonim ***** válasza:
ezt megint csak ő tudja. Vagy ő sem...
2012. aug. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A férfiak ritkán rúgják fel a családi életüket.

Szerintem ne éld bele magad túlságosan. Vagy gondolkozz el azon, ha te lennél neki az 1. számú, akkor valószínűleg lenne melletted egy 2. számúja is később...

Régen a feleségét is szerelemből vette el, lehet, hogy egy idő után másnak mondaná azt, hogy veled már csak lakótárs.

2012. aug. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
tőle kérdezd.............korotok???
2012. aug. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
elég nagy a korkülönbség!
2012. aug. 13. 19:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Tőle kérdezd...,mi honnan tudnánk?Ha Ő mondja biztos úgy van,mondani mindent lehet.
2012. aug. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!