Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még esélyem nála? Szakítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Márk1985 kérdése:

Van még esélyem nála? Szakított velem és már mással van!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon nagy kérdéssel fordulnék hozzátok!

Szakítottunk a barátnőmmel még juniusban! Elég sok vitáink voltak az utóbbi időben,de nagyon is szerettük egymást!

Igazábol ő szakított velem. Én 27F ő 26L. Együtt terveztük meg az életünket. 3 évig voltunk együtt. A szakítás óta volt nálam ami nagyon jó volt és azt suggalta hogy még mindig nagyon szeret. ez volt 3 hete. még multhéten is mondta hogy szeret. de a mai naptol ki van kapcsolva a telefonja és anyja is mondta otthon hogy csak vasárnap megy haza. azt hogy hol van vagy kivel nem mondta meg.

Olyan kérdésem lenne ha már neki van uj fiuja akkor még lehet rá esély,hogy rájöjjön hogy engem szeret és ujra együtt legyünk?

Tényleg értelmes válaszokat várnék mert nagyon kicsinál az érzés.... köszönöm


2012. aug. 11. 04:53
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
csayom elhagyott 5és fél év után , 3 hétig mással volt aztán visszajött , legjobb ha nem keresed, ha keres pár hét után van esélyed , ha nem akkor hagyd a francba , de te sose keresd!! fontos! nekem is mondták akkor , első héten mégis kerestem szar is volt többet ártott , aztán utánna egy hétig nem , hanem elmentem edzeni és elkezdtem összeszedni magam , és lám felhívott. szóval okosan és sok sikert!
2012. aug. 11. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ha az a másik valami nagy pénzes kigyúrt állat akkor nála marad.
2012. aug. 11. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Sajnos túl sok jót nem tudok írni neked, pedig szeretnélek biztatni... csakhogy nincs mivel.:(

Ő szakított, eltelt azóta kb. 3 hónap, és valszeg azóta mással van együtt. Próbáld meg kikapcsolni az érzéseidet egy percre, és nézd a puszta tényeket! A következtetést már te is le tudod vonni.

2012. aug. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Gyakran megesik, hogy a szakító fél még használja szexre az exét. Erre jó voltál még a szakítás után, de már van egy másik f@sz a képben, vagyis lányban. Sorry, ez az igazság.
2012. aug. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Az igazság az,hogy nem volt senkije eddig és engem is sakkban tartott. még múlt héten csinált egy képet amin sok közös képünk van és elküldte nekem. még hétfőn is mondta hogy hiányzom neki és keresett is sokszor. ezek a hónapok nem ugy teltek el egymás nélkül,hogy nem kerestük volna egymást. és mint írtam 2 hete itt volt nálam 3 napot és nagyon jól éreztük magunkat együtt. nem tudom mi lesz. de nagyon szeretem és októberben akartam volna megkérni a kezét már meg is vettem az eljegyzési gyűrűt. mindig mondta hogy ennyire soha nem volt szerelmes senkibe mint belém
2012. aug. 11. 08:02
 6/22 anonim ***** válasza:

Lehet, csak időre van szüksége. Neked is jót tenne, hogy átgondold a dolgokat. Saját tapasztalatom az, hogy amikor jönnek a viták onnan a kapcsolat soha nem lesz már az igazi.

Hagyj neki egy kis időt, teret. Ha akar visszamegy hozzád, ha továbblép neked is ezt kell tenned.

2012. aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Eddig soha egyszer sem kapcsolta ki a telefonját mikor elment valahova. Ha össze is kaptunk valamin rá egy napra jelentkezett hogy hiányzom neki. Mióta haza költözött folyamatosan keresett még ugy is hogy ő mondta ki a szakítást. Habár nem lett kimondva teljesen. Még hétfőn Ő mondta nekem hogy ne fogadjam meg senki tanácsát(hogy feküdjek le mással) mert nem szabad. Nem értem. Kedd óta 180 fokos fordulatot vett magán... Ezért gondolom hogy valami másik fiu lehet már a képbe.
2012. aug. 11. 14:34
 8/22 anonim ***** válasza:
Ha akar még tőled valamit keresni fog. Ha meg nem akkor tovább kell lépned.
2012. aug. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Semmi eredmény... Péntek óta nem jelentkezett! Belehalok annyira szeretem még!
2012. aug. 12. 19:24
 10/22 anonim ***** válasza:

Lehet, csak simán össze van zavarodva. Úgy, hogy állandóan beszéltek, meg találkoztok is nehéz eldönteni objektíven, hogy akarod-e folytatni/újrakezdeni vagy sem.

Hagyj neki időt, de ne reménykedj, ne éld bele magad, mert benne van a pakliban, hogy azért csinálta, mert ki akar zárni az életéből. Ha akar majd jelentkezik, ha nem nem. Mást nem tehetsz. Ha folyton keresed lehet pont az ellenkezőjét éred el annak amit szeretnél.

2012. aug. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!