Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 13éves vagyok Nem tudunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13éves vagyok Nem tudunk találkozni HELP?

Figyelt kérdés
Sziasztok Aki olvasta előző kérdésem tudja hgy van egy barátnőm ő is 13éves és én is És most el költöztek 2órányira innen és nem tudunk találkozni mi csináljak? Nagyon szeretem :'( Én nem bírom a buszt,vonatot Nincs pénzem vagy is van de most nem fogok taxira költeni.Kocsi nincs háznál És már hiányzik édes ajka :'( Ma tudtam meg hogy el költöznek de nem akarta el mondani csak most hogy beszéltünk mit tegyek? :'( Semmi képen nem szakítok vele help?

2012. aug. 13. 19:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
nem tudják hogy együtt vagytok?
2012. aug. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Sehova. 13 évesen nem kell 200 km-eket vonatozni.

Majd elfelejted a nyár alatt, Játsz a haverjaiddal inkább.

2012. aug. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Nem :( De csak mert nem tudom hogy mondjam meg Anyumnak mert elváltak a szüleim szvl anyumnak akarom mondani mert vele vagyok.
2012. aug. 13. 20:05
 14/26 anonim ***** válasza:

Szedj föl egy másik lányt. Egy lányt úgy tudsz a legjobban elfelejteni, ha mást felszedsz magad mellé. És ez igaz, tényleg.

De szerintem mond meg Anyudnak. Meg fogja érteni.

Sok sikert.

2012. aug. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
És hogy mondjam meg neki?
2012. aug. 13. 20:12
 16/26 anonim ***** válasza:

Hogyhogy hogy? :D

Figyelj, anyu, van egy lány, akit nagyon kedvelek/szeretek, és egy ideje együtt vagyunk de ő elköltözött, és rohadt messze van innen, és nemtudom, hogy hogy találkozzak vele. Szerinted mit tegyek?

Így egybe közlöd, hogy van valakid, és azt is, hogy van egy problémád.


De tényleg felejtsd el. Hidd el, jó a te korod, nem kéne arra elpazarolni. Mármint, nem pazarlás, de sokat éreznéd rosszul magad amiatt, hogy nem lehettek együtt, meg ez gondolom távkapcsolat lenne, és az hosszútávon nemnormális. Vagyis úgy értem, hogy az, de a fizikai dolgok nem lennének meg, és enélkül kb olyan lenne, mintha jó barátok lennétek. Lehet, hogy találnál egy másik lányt. Aztán visszagondolva pedig rájössz, hogy mennyi időt öltél bele ebbe a kapcsolatba.

El tudod felejteni, hiszen még kicsi vagy, nem kötődhetsz annyira hozzá.

Higyj nekem. :)

2012. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

14-es vagyok:

Én nem rég azt Gondoltam, hogy képtelen leszek elmondani anyának, hogy van barátom de nem is volt olyan nehéz.

Főztem teát és sütit és oda vitzem hozzá. És elkezdtünk beszélgetni. Valahogy így hangzott:

-Anya, ugye emlékszel arra, amikor régen megbeszéltük, hogy bármi történik elmondjuk egymásnak.

-Igen, miért mi történt?

-Anya ne izgulj, nem történt semmi baj.

-Akkor mi van?

-Ugye tudod ki az az Xy?

-Igen, mi van vele?

-Hát... először is elkezdtünk beszélgetni, aztán áttért a téma arra, hogy én bejövök neki. És nekem is bejön ő, ezért most együtt vagyunk...


Vagy valami ilyesmi.

2012. aug. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Hmm.. az szép.. "csajozni" tudsz.. de közölni anyuddal már komoly teljesítmény lenne?! ééérdekes...

Ha nekem tetszik valaki nem probléma hogy 10km-rt gyalogoljak úgy hogy kereszt-ínszalag húzódásom van.. :"D

Nyavalyogni széépen tudsz...

/l

2012. aug. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Mondd anyukádnak, hogy k.urvázni mész, aztán ha lerendezted a csajt, akkor a haverokkal elszívtok egy kis füvet, megnéztek egy meccset, aztán mentek cigányokat verni, szóval egy pár napig ne várjon. Tuti beválik, klinikailag bízonyított a hatás.
2012. aug. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

22:28

10km 202km

2012. aug. 14. 08:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!