Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom. Mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom. Mit csináljak? 14/l vagyok és a héten fogok találkozni egyik ismerősömmel 5 hónapja ismerem. Facebookon minden nap beszélünk. Már egy párszor találkoztunk (17/f)

Figyelt kérdés
tetszünk egymásnak mert megbeszéltük, de ha vele beszélek egyszerűen annyira ideges vagyok, hogy nem tudok mit mondani és nagy a csend. Vagy valami hülyeséget mondok.

2012. júl. 31. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy lesznek kínos csöndek de az első pár randi általában ilyen:) hidd el bele fogtok jönni, fel fogsz oldódni és mindenféléről tudsz majd csevegni ami eszedbe jut:) remélem összejön a dolog és később együtt fogtok nevetni azon hogy mennyire izgultatok:)
2012. júl. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.(a második kommentelőnek). :/
2012. júl. 31. 23:26
 3/5 A kérdező kommentje:
és nemtudom mit tegyek..mivel ő 17 én meg 14 (bevallotta hogy 16-nak nézett engem) és 5km van a községünk és a városuk között és szombaton az egész napom vele töltöm..és nemtudom hogy komolyan gondolja-e a kapcsolatunkat vagy csak meg akar engem ..... .Nem tudom mi tévő legyek.:/ de én nagyon beléestem.Ti mit gondoltok erről? SEGÍTSETEK! LÉGYSZI!
2012. aug. 1. 00:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyesmik miatt nem kell aggódni. Az én véleményem szerint 3 én korkülönbség abszolút belefér. A távolság sem túl nagy. Kérdezgesd a hobbijáról, gyerekkori álmairól, ilyesmik. Ettől kialakul egy bizalmi kapcsolat ami még nyugis is. Felesleges előre kidolgozni egy beszélgetést mert az általában nem szokott bejönni. De ha minden nap beszéltek facebookon akkor gondolom van közös témátok :) Ne izgulj, úgy is kialakul :)
2012. aug. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!
2012. aug. 1. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!