Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ha barátságból szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha barátságból szerelmet kezdtek érezni egy fiú iránt vagy ha visszautasítottátok ám később mégis belé szerettek azt hogyan jelzitek felé?

Figyelt kérdés

komoly válaszokat szeretnék

20/f



2012. aug. 15. 06:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Én eléálltam és megmondtam neki.

20L

2012. aug. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Túlkomplikálod öreg. Ha egyszer elutasított, hagyd egy picit a levében főni.. ha pedig látod nyomulni akkor sima ügy.. de ne fuss utána hiába én azt mondom.. F/17
2012. aug. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ó, bár mindenki így csinálná, mint az első válaszoló:D Mennyi sok felesleges körtől kíméltem volna már meg magamat életemben:D
2012. aug. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!