Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Minden lány vágyik egy társra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány vágyik egy társra, egy párra?

Figyelt kérdés
Mindegyik szeretne egy társat, aki "körberajongja"? Természetesen nem ilyen kedves frusztrált fiú módon értem a körberajongást, hanem érti a nőket, és tudja mi kell neki. Ennek segítségével pedig körberajongja, és megadja a nőnek azt, ami kell.

2012. aug. 16. 18:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem ismeritek magatokat. Aki csúnya, és pénze sincs, azzal sose jönnétek össze, akármilyen is legyen belül.
2012. aug. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyébként volt már kapcsolatom, több is, de többé nem lesz, mert azok is mind csak átvertek és kihasználtak.
2012. aug. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Engem is szerettek volna kihasználni férfiak,Itt kezdődik,hogy meg kell válogatni és ISMERNI az embert mielőtt bíznánk benne vagy kapcsolatot létesítenénk vele.

Most ha összejövök egy csomó kopasz,pénzes pasival és csak jól megdugnak aztán új nőt keresnek akkor mondjam,hogy" minden pasi ilyen"?

Ez akkora hülyeség.Én 6éve vagyok egy fiúval akinek pár pólón 2 nadrágon és 1 erősítőn kívül kb semmije sem volt.Most sem úszunk a pénzben,de szeretem.Akkor én azt hiszem valami földönkívüli lehetek.

2012. aug. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
76%-os igazad lehet :D Inkább tényleg hagyjuk, szánalmas, hogy ezt állítja, de hát ez van. Akkor mindketten földönkívüliek vagyunk.;) (legalábbis az ő felfogása alapján)
2012. aug. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
18:36 Nem mondtam, h minden nőnek számít a pénz. Olyan nő viszont nincs, akinek a pénzen és a külsőn kívül bármi más számítana.
2012. aug. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!