Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen a barátom? Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a barátom? Nektek volt már kapcsolatotok ilyen személlyel?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem őt. Már egész régóta ismerjük egymást, és pár hónapja együtt vagyunk. Mindig is olyanok voltunk mint a kutya meg a macska. Én egy beszédes,vidám, vicces(Kicsit csípős a humorom.:)), és őszinte ember vagyok.(Amit ugye sokszor kevernek az emberek a rosszal.) Ő pedig egy magának való, komor személyiség, a tekintetével ölni tudna, és kerüli a beszélgetést. Egyáltalán nem szégyenlős vagy ilyesmi, egyszerűen, olyan antiszociális. Mindig veszekedünk,(Butaságokon.) ugyan játékból, de folyamatosan szikrázik közöttünk a levegő. A barátaink már azon nevetnek, hogy hogyan lehetünk együtt, ha folyamatosan cseszegetjük egymást.(Tényleg úgy tűnik, hogy nem tudunk anélkül meglenni...) De mégis nagyon szeretem, és tudom, hogy ő is szeret engem. Csak nem mutatja ki... Egyáltalán. Amikor az ágyban vagyunk is, olyan titokzatos... De mégis érzem, hogy szeret, és ad is rá jeleket, de csak ritkán... Nem fogom elhagyni ezért, arról szó sincs! De kíváncsi vagyok, hogy más is ilyen? Van amelyikőtöknek már volt kapcsolata ilyen személlyel? Köszi előre is.

2012. aug. 18. 23:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
10# De én egyáltalán nem próbálok, és ő sem... Olyanok vagyunk mint két óvodás a homokozóban...
2012. aug. 31. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!