Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok volt már olyan kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan kapcsolatotok, hogy ti nagyon szeretettek bulizni, szórakozóhelyre járni, de a párotok ezeket nem szerette? Stabil lehet egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

2012. aug. 4. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Én férfiként válaszolok most, elmondom a másik oldalról. Tegyük félre egy kicsit a tinikapcsolatokat és a középiskolás korosztállyal most ne foglalkozzunk, mert felesleges.


Szóval én nem vagyok egy nagy menős ember, a párom inkább, és ez legalább annyira fontos része egy kapcsolatnak, mint a szex: valahogy kell egy köztes megoldás, kompromisszum, mert hosszú távon az a kapcsolat halált jelenti, ha az egyik fél mindig egyedül megy (és nem azért, mert megcsalás lesz belőle, elég, ha az élményeket ő egyedül éli meg állandóan.)


Viszont van ennek egy másik oldala is: ahogy telnek az évek és komolyodik az ember, a bulizásoknak egyre kisebb hangsúlyt kell kapniuk, ha 25 éves kor fölötti is a party a legfontosabb, ott már gondok vannak.

2012. aug. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vanessza 20 válasza:
Szia. Nekem már volt egy ilyen kapcsolatom,tönkre is ment! Nem vagyok egy nagy bulizós de néha jól esik az embernek elmenni a barátokkal szórakozni. Persze akkor az igazi ha a párod is veled tart! Soha nem tudtam rávenni hogy menyünk el szórakozni mert ő soha nem akart de kikötötte hogy én sem mehetek mert ő féltékeny volt! Egy darabig tűrtem is ezt nem mentem sehová de meguntam! Párszor elmentem de másnap mindig csak a vita volt belőle!! Szóval én azt gondolom hogy hosszabb távon ez nem fog működni!! De persze ez az én véleményem!
2012. aug. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elmennék ilyen helyekre vele csak ne állandoan menjen.
2012. aug. 11. 14:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kössetek kompromisszumot! Hogy havonta vagy ahogy nektek jó, elmész vele 1-2 alkalommal bulizni és ennyi. Beszéld meg vele, ha fontos vagy neki akkor ne menjen minden hétvégén nélküled legyen elég 1-2 alkalom. El kell dönteni egy komoly kapcsolatban, hogy mi a fontosabb a bulizás vagy a párom. De ennek ellenére, én is érdekes helyzetben vagyok. Több mint 1 éve vagyunk együtt a párommal. Együtt is élünk. Én vagyok az aki bármikor, akár minden nap is képes lennék bulizni, de mivel a párom nagyon féltékeny és egyedül a barátnőimmel nem enged el, így általában havonta 1xer szoktunk elmenni bulizni együtt, meg még pár ismerős. Egyedül nem bulizhatok mert féltékeny, ami persze érthető én se szívesen engedem el a haverjaival. De ha együtt megyünk az is egy katasztrófa. Általában a buli közepén mindig összebalhézunk az én féltékenységem miatt, persze nagyjából semmi okom rá! Ez csak az én női eltúlzott hisztim :D De szerintem ha megbeszéled a pároddal a helyzetet akkor könnyebb lesz. Amikor még csak 2-3hónapja voltunk együtt szinte minden hétvégén buliztunk hol együtt, hol külön...és elkezdtünk eltávolodni egymástól. Aztán megbeszéltük ha életben akarjuk tartani a kapcsolatunk minden féltékenység nélkül meg stb...akkor legyen havonta 1 buli max 2 de akkor együtt. És most 1 év elteltével még mindig működik! 20/L
2012. aug. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!