Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez nagyon nyomulás egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon nyomulás egy lány részéről?

Figyelt kérdés

NEmrég lett vége egy 2 éves kapcsolatomnak, aminek az utolsó fél év már kínszenvedés volt és nagyon felfrissülten lett vége a dolognak.



Pár napja megismerkedtem egy fiúval és teljesen fejbevágott.

A kérdésem ak övetkező lenne:


Sosem voltam nyomulós, kezdeményezős lány, vele mégis másképp érzem magam.

2 nap alatt lettünk olyan kaopcsolatban, mint a volt barátommal 2 év alatt. (jó, most nem a szexre gondolok, az még nyilván nem történt meg)

NAgyon közvetlen vagyok vele, nem érzem magam kellemetlenül ha feljön bármilyen téma, ölelgetjük, puszilgatjuk egymást és el is utaznánk pár napra sulikezdés előtt.



Az lenne a kérdésem, hogy ez nem túl korai? Hogy mindketten ennyire közelállunk máris egymáshoz?

Nem tűnök nyomulósnak így, hogy nem kéretem magam?

Nem szeretnék könnyűvérűnek látszani vagy ilyesmi....



ELőre is köszönöm a válaszokat!



2012. aug. 22. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nektek így jó, akkor így jó. Azért a szexszel még várnék egy darabig.
2012. aug. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szexet még én se, ő se akar. Azt mondta, minimum 2 hónapot szeretne várni, mert szeretné, ha nem csak úgy megtörténne, hanem szeretné, hogy tökéletes legyen:)
2012. aug. 22. 11:30
 3/3 anonim válasza:
Hamar nem szabad nagyon megnyílni mert a végén unalmas lesz a kapcsolat. Tapasztalatból beszélek.
2012. aug. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!