Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közöljem ezt a párommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljem ezt a párommal?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, és fél éve vagyok együtt a fiúmmal. De 1 hónapja történt valami amire nem számítottam volna. A srácnak van egy 20 éves húga akihez elkezdtem vonzódni. A probléma az, hogy hogyan közöljem ezt a párommal. Szeretnék értelmes válaszokat kapni, és nem szeretném ha ízléstelen megjegyzéseket tennétek a szexuális beállítottságomra.

2012. aug. 22. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
de jó a barátodnak, ÉDESHÁRMAS :)
2012. aug. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Biszex vagy,ennyi. Elmondod és kész. Ha elfogadja akkor nincs para,ha viszont nem akkor keress olyat aki elfogad olyannak amilyen vagy.
2012. aug. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt a rohadt... Szerintem felejtsd el. Mert ha össze is jönne a dolog a kis csajjal (Amire elég kicsi a kilátás...), akkor is elég gáz lenne, hogy előtte meg a bátyjával voltál. Az okok amiért nem jönne össze: 1. A lány nem biztos, hogy leszbi. 2. Ha leszbi is, nem biztos, hogy bejössz neki. 3. A csaj nem hiszem, hogy össze jön valakivel akit már a bátyja is húzott. (Bocs.) A pároddal már fél éve vagytok együtt, de most hirtelen 1 hónap leforgása alatt, elferdültél(Már ha nem vagy/voltál bi.), és másba szerettél bele? Hát, ahogy érzed...
2012. aug. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1# Ha a vérfertőzés olyan jó a bátyjának biztos.:)
2012. aug. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
miért szeretnéd neki egyáltalán elmondani?
2012. aug. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 zolamsn válasza:

Kb. ilyen válaszokra számíthatsz, mint az előttem szóló..

Erre a kérdésre nem fogsz olyan választ kapni, amivel ezt fájdalom mentesen lehetne orvosolni.

2012. aug. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
és ha elmondod neki mi lesz? lehet hogy ki dob lehet hogy nem...ha kidob akkor mit csinálsz? oda mész a csajhoz és elmondod neki? nem garancia hogy ő is úgy gondolkodik mint te...szerintem felesleges
2012. aug. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat... az életem most fenekestül felfordult, még átgondolom.
2012. aug. 22. 16:48
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezért szeretem ezt a kategóriát, a kérdést megnyitva mindig jön egy kevéske meglepetéscsomag :D


Ez hármótok hozzáállásától függ, a srácnak talán még van annyi perverzitása is, hogy élvezné ha húgával látna együtt.


Ejj.. franckarika.

2012. aug. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mond neki hogy nagyon szexis a huga . És hogy bivagy.enyi.

És nem egy szere előb a bit mondel én plnagyon sokcsajhozbonzódok de atol még szerelem.

2012. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!