Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? A szívem szakad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A szívem szakad meg de erőltetni nem akarom.

Figyelt kérdés

Van egy srác, nagyon belevaló, nagyon kedves, jó régóta beszélgetünk és maximálisan jó benyomást tett rám.

Csak elég magas vagyok és nála kb. fél fejjel magasabb. ma már sírtam is ez miatt, mert én nem érezném jól magam vele kézenfogva stb, nagyon zavarna. És abból úgysem lenne hosszú életű dolog amibe nem adjuk bele szívünket lelkünket.

Legszivesebben lekaszabolnám a hosszú lábaimat :(

Nagyon gáz ha valaki ennyivel magasabb?

Nem is illünnk össze alkatilag sem, ő sportos, én nyúlánk.

Tudom ez elég hisztis dolog ismerek olyat aki magasabb de én azt sem birom elviselni ha a barátom max egy centivel nagyobb nálam.. :/ szeretem magam kihúzni a férfiak biztonságot adó mérete mellett.. :( Voltatok hasonló szituban?



2012. aug. 22. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha szereted akkor e miatt ne aggódj, hogy magasabb vagy nála, az a lényeg, hogy szeressétek egymást :)
2012. aug. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Hojdák János válasza:
Ha neked tetszik a srác akkor a méretbeli különbség egyáltalán nem számít
2012. aug. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 okoska31 ***** válasza:
65%

ha így indulsz neki, úgysem lesz belőle semmi. már csak azért sem, mert nem tudsz semmilyen értelemben sem felnézni rá.

így hagyjad - szerintem.

2012. aug. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nekem van egy házaspár az ismerőseim között, ahol a nő több, mint 1 fejjel magasabb!!! És senki nem szólja meg, ők jól érzik magukat!
2012. aug. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm :(
2012. aug. 22. 19:24
 6/11 anonim ***** válasza:
csak egy 12 éves nyíg ilyenen hogy fél fejjel magasabb
2012. aug. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A lelked mélyén azt reméled,hogy itt talán meggyőzhetnek afelől,hogy ezzel semmi gond nincs.Ami tény és való. Viszont akkor igen is hatalmas probléma,ha így nem érzed magad jól,és biztonságot adóan mellette.Ha már most így állsz hozzá,hagyd a fenébe,mindig is zavarni fog,még akkor is,ha sikerül bemesélned magadnak,hogy nem! Valld be,zavar és kész,így nem tudsz kellően felnézni rá soha... Már most halálra van ítélve a dolog. Az igazság fáj,de légy őszinte magaddal,neked egy így nem jó és kész!
2012. aug. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*ez
2012. aug. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tisztára lovely complex...

ha szereted azt a fiút, akkor szeretsz vele lenni a magasságodtól függetlenül is. Talán elsőre egy kicsit zavar, de ha együtt vagytok egy idő után már nem fog mert megszokod. Legalább meg kéne próbálni, nem? :)

2012. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az exem 40 éves volt, nem 12 és mégis ezen siránkozott.

176 cm magas vagyok, az exem meg 170 volt. Egy egyszerű MBT-t cipőt nem vehettem fel mellette, nemhogy magassarkút mert folyton rinyált, hogy magasabb vagyok. Imádom a magassarkú cipőket és valljuk be vannak bizonyos szituk amikor kötelező ez a cipő.

Nekünk nem jött be, együtt voltunk 2 évig, de ez valahogy örökös probléma volt. Zavart a képekeken, zavarta őt egy társaságban és bár nem neveztük nevén a gyereket, mindketten tudtuk, hogy lehet bármekkora a szerelem, ő nem fog megnőni én nem leszek kisebb és ha az emberek meglátnak együtt elsőnek úgyis a magasságkülönbség tűnik fel.

Nem beszélve arról, hogy egy kellemes ölelést se tudtunk összehozni, mert őt védtem meg én!

A párom 10 cm-vel magasabb nálam. Imádom! Törékenynek és kicsinek érzem magam mellette, nyugodtan flangálhatok 8centis sarkakon mert jól nézünk ki. Ha átölel, el tudok benne bújni, a mellkasára tudom hajtani a fejem, stb. Amíg őt nem ismertem azt hittem el tudom fogadni ha a kedvesem alacsonyabb. Ma már tudom, hogy nem.

24/N.

2012. aug. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!